دو عنوان پلتفرمر جذاب
فروشگاه اپیک گیمز پنجشنبه شب همزمان با دسترس قرار دادن دو بازی، عناوین رایگان هفته آینده خود را نیز معرفی کرد. بازی‌های Rising Hell و Slain: Back From Hell از ۶ اکتبر (۱۴ مهر) تا ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) در فروشگاه بازی‌های رایانه شخصی رایگان خواهند شد.
این دو بازی جایگزین Runbow و The Drone Racing League Simulator خواهند شد که در حال حاضر تا پنجشنبه برای دانلود به صورت رایگان و ثبت در اکانت، در دسترس قرار دارند.
بر اساس اطلاعات فهرست فروشگاه اپیک گیمز، Rising Hell یک پلتفرمر عمودی روگ‌لایت پر از صحنه‌های اکشن آدرنالین و هزاران قطعه فلز سنگین گوتیک است. پلتفرمر Slain: Back from Hell نیز یک بازی مبارزه‌ای آرکید الهام گرفته از سبک هوی متال با عناصر معمایی و انبوهی از خون و خونریزی است.
فروشگاه اپیک گیمز سال میلادی گذشته، ۸۹ عنوان رایگان با مجموع ارزش ۲۱۲۰ دلار برای کاربران خود رایگان کرده بود که البته این تعداد در سال ۲۰۲۰، حدود ۱۰۳ عدد بود. طبق گزارش اپیک، کاربران بیش از ۷۶۵ میلیون بازی رایگان در سال ۲۰۲۱ در اکانت خود ثبت کردند.
به تازگی سونی تاریخ انتشار Uncharted: Legacy Of Thieves Collection را به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی اعلام کرده است. این بازی در حال حاضر برای پیش‌خرید در فروشگاه اپیک گیمز و همینطور استیم قرار دارد که در روز ۲۷ مهر عرضه خواهد شد.
جدیدترین مجموعه از عناوین رایانه‌های شخصی که قرار است به صورت «رایگان» به اعضای آمازون پرایم گیمینگ داده شود، روز پنجشنبه اعلام شد.
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
حیف که در زمانی که بعد چند هفته دو بازی خوب رایگان شده نمیتونم بگیرم
ارتباط امازون پرایم و اپیک گیمز دقیقا چیه که همه تقریبا تمام خبرای رایگان شدن بازی برای این دو رو در یک پست پوشش میدن !؟
به دلیل نبود اینترنت بین المللی و کمبود وی پی ان این لیست زیاد به درد بنی آدمی که تو ایران زندگی میکند نمیخورد ولی بازم ممنون
تجربه‌ی صوتی از بازی را بهبود ببخشید
کلش آو کلنز تنها شروع داستان بود

source

توسط funkhabari