جستجو در خودروبانک
بر اساس اعلام رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ۳۵ دستگاه کامیون کشنده FAW ۴۱۸۰CA (تک محور) شرکت سیباموتور روز ۱۲ مهر در بورس کالا عرضه خواهد شد.
این کشنده‌ها با تحویل دو ماهه عرضه شده و بر این اساس در ۱۲ آذر تحویل خریداران می‌شوند. قیمت پایه برای کشندهFAW ۴۱۸۰CA (تک محور) برابر با ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال (معادل ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان) در بورس کالا عرضه خواهد شد.
در این طرح فروش محصول خودرو کامیون کشنده FAW ۴۱۸۰CA (تک محور) که در ۱۲ مهر در بورس کالای ایران عرضه خواهد شد، مهلت ثبت سفارش تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۱ مهر است. همچنین میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان ۲۰ درصد بوده و هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه خودرو را دارد. خرید برای مشتریان حقوقی بلامانع است.

خودرو عرضه کننده قیمت (ریال) زمان عرضه مهلت ثبت سفارش پیش دریافت
کامیون کشنده  FAW  ۴۱۸۰CA (تک محور) شرکت سیباموتور ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان 12 مهر ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۱ مهر ۲۰ درصد

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

  • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
  • ‘);

    });

    source

    توسط funkhabari