instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی کریستال داینامیکس به منظور دریافت بازخوردهای مختلف بازیکنان، نظرسنجی در خصوص نحوه بازگشت فرنچایز Legacy of Kain را آغاز کرده است.
طبق اعلام کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، این نظرسنجی شامل سوالات مختلف حول آی‌پی Legacy of Kain خواهد بود و از کاربران سوال شده است که دوست دارند این فرنچایز به چه شکل (ساخت ریمیک یا ریمستر از یکی از نسخه‌های اصلی، ریبوت مجدد این مجموعه یا توسعه دنباله‌ی مستقیم از آخرین نسخه) بازگردد.
شما برای شرکت در نظرسنجی مربوط به فرنچایز Legacy of Kain می‌توانید به این نشانی مراجعه نمائید. استودیوی کریستال داینامیکس در اوایل ماه سپتامبر، بار دیگر مالکیت این آی‌پی را در اختیار گرفت. همچنین مالکیت سری Tomb Raider به صورت رسمی به استودیوی مذکور محول شد.
این نظرسنجی بدون شک خبر خوبی برای طرفداران قدیمی مجموعه Legacy of Kain است و می‌توانند در آینده انتظار عرضه‌ی یک بازی جدید از این فرنچایز را داشته باشند. بازی Legacy of Kain: Defiance اخرین نسخه از این سری به شمار می‌رود که در سال 2003 میلادی منتشر شد.
کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) پیش از این اعلام کرده بود که با تصاحب کریستال داینامیکس و ایداس مونترال (Eidos Montreal)، احتمالاً شاهد معرفی نسخه‌های ریمستر، ریمیک و بازی‌های فرعی از عناوین استودیوهای مذکور خواهیم بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ریمیک باشه بهتره چون این سری در اون حد معروف نیست و اگه ریمیکش موفق باشه و طرفدار های قدیمی رو راضی بکنه راه رو برای ساخته ریمیک های بیشتر و دنباله باز میکنه و به نظرم تصمیم عقلانی تریه
با اینکه تا عرضه پروژه های بعدی و نتیجتا کیفیت اونا نمیشه رای نهایی رو صادر کرد، اما در همین مدت کوتاه هم میشه آثار مثبت و گیمرپسند جدایی بخش غربی کریستال داینامیکس رو مشاهده کرد. چقدر عالی میشه اگر تعامل های این چنینی با مخاطبین در صنعت بازی تبدیل به یک نورم بشه.
اما در خصوص نظرسنجی به نظرم بهترین گزینه، پیش گرفتن رویکرد EA با نسخه ریمیک dead space هست. خیلی از بازیبازان امروزی بازی های قدیمی این فرنچایز رو تجربه نکردند و بهترین راه ریمیکی هست که زمینه ساخت دنباله ها رو فراهم کنه.
قدیما داداشم روح ربا رو بازی میکرد منم نگاه میکردم.فقط نمی‌دونم چرا کات سین هاش skip نمیشد؟!
با نگاه کردن بازی داداشم منم حال میکردم. یادش بخیر چه دل خوش و بی خیالی داشتیم…..
یا حضرت کین . یعنی میشه قبل از مرگم دوباره رازیل و کین رو ببینم
هروقت اینو میبینم یاده A$AP Rocky و Travis Scott میوفتم
توسعه دنباله مستقیم
من طرفدار پر و پا قرصشم :)) ….نسخه ps1 واقعا شاهکار بود ، سول رایور
ادیوس و Embracer باید یه نظرسنجی بزارن برای Deus Ex و Thief و کلا IP های جدید با ژانر Immersive sim
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari