اشتباه پشت سر اشتباه
روز پیش از این خبر دادیم که کار گوگل استیدیا (Google Stadia) به پایان رسیده و این سرویس تا چند ماه دیگر به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد.
بنابر گزارش 9to5Google استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به صورت انحصاری برای استیدیا روی دنباله Death Stranding کار می‌کرد. این دنباله یک تجربه کاملا تک نفره بود و تنها وارد مراحل اولیه توسعه شده بود. استودیو در سال ۲۰۲۰ طرح‌های اولیه پروژه را به گوگل نشان داده بود، اما پس از مدتی ساخت آن لغو شد. 
این تصمیم از سوی فیل هریسون، رئیس استیدیا، اتخاذ شد، چون باور داشت که بازار بزرگی برای بازی‌های تک نفره وجود ندارد. احتمالا همین موضوع باعث شده که کوجیما به سراغ مایکروسافت برود و یک بازی انحصاری برای تکنولوژی ابری ایکس باکس توسعه دهد. بر اساس شایعات با یک بازی اپیزودیکِ ترسناک به نام Overdose روبه‌رو هستیم.
از طرف دیگر ساخت Death Stranding 2 نیز چند ماه پیش به صورت غیرمستقیم تایید شد، اما هنوز اطلاعات خاصی در این زمینه نداریم. آیا همچنان با یک بازی تک نفره طرف هستیم؟ آیا این بازی هنوز در انحصار پلی استیشن قرار دارد؟ پاسخ این سوالات مشخص نیست و باید منتظر رونمایی رسمی از بازی باشیم.
باید به این نکته نیز اشاره کنیم که بازی The Quarry از استودیو Supermassive Games نیز ابتدا در انحصار Stadia قرار داشت. با این وجود گوگل تصمیم گرفت که به قرارداد خود با این استودیو نیز خاتمه دهد و کم کم این سرویس را خاموش کند. 
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
چقد مقاله های راجب گوگل استادیا تو این چند روزه زیاد شدن:)
یادمه یه بار چک کرده بودم چند ماه پیش
آخرین مقاله مربوط بهش توی ۱ سال پیش بود:)
چند روز بعد از این که روی گیم پس اومد اشتراک خریدم و چون از قبل نسخه کرک بازی رو دانلود کرده بودم نصب کردم و آغاز ماجراجویی و پیاده روی شروع شد گذر از کوه ها رودخانه ها 😁😂 برای آخر هفته عالی هستش با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها. ولی واقعا صبر ایوب باید داشته باشید برای همین بعضی ها متنفر هستن از این بازی موسیقی بی کلام و آهنگ های گروه Law Roar که دیگه غیر قابل وصف هستش 😎
بهتر
سوناتایی برای مردمان خوب
آثاری دلهره آور با محوریت بقا

source

توسط funkhabari