استیدیا در تاریخ ۲۸ دی تعطیل می‌شود
یوبیسافت تایید کرد که قصد دارد از طریق برنامه Ubisoft Connect خود، بازی‌های Stadia را به پی‌سی بیاورد. اخیرا اعلام شده بود که سرویس استریم بازی Stadia در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۸ دی) تعطیل خواهد شد.
در اطلاعیه‌ای که توسط حساب رسمی توییتر یوبیسافت منتشر شد، آمده است:
در حالی که Stadia در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ تعطیل خواهد شد، ما خوشحالیم که با شما به اشتراک بگذاریم که در حال کار روی آوردن بازی‌های شما در Stadia با رایانه شخصی از طریق Ubisoft Connect هستیم.
در ادامه این پست آمده است که در آینده جزئیات بیشتری در مورد تاثیر آن بر مشترکین سرویس یوبیسافت پلاس (+Ubisoft) به اشتراک گذاشته می‌شود.
معاون و مدیر کل گوگل استیدیا، «فیل هریسون»، چند روز پیش از طریق پست جدید وبلاگ آن، خبر بسته شدن سرویس استریم را اعلام کرد. هریسون تایید کرد که تمام دارندگان Stadia بازپرداخت سخت‌افزاری و همچنین بازپرداخت مربوط به تمام خریدهای انجام شده خود از طریق استور Stadia را دریافت خواهند کرد.
با این حال، طرفداران در توییتر نگرانی خود در مورد فایل‌های ذخیره بازی را اعلام کردند. از آن زمان به بعد توسعه‌دهندگان مختلف مانند یوبیسافت تایید کردند که روی انتقال فایل‌های ذخیره کاربران به پلتفرم‌های دیگر کار خواهند کرد. IO Interactive، توسعه‌دهنده سری Hitman نیز تایید کرد که در حال بررسی راه‌هایی است تا بازیکنان بتوانند تجربه خود از بازی را روی پلتفرم‌های دیگری ادامه دهند.
هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که یوبیسافت چگونه قصد دارد بازی بازیکنان را از Stadia به پی‌سی منتقل کند، اما احتمالا در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
عه ناموسا
یوبیسافت از آب، کره میخاد بگیره هیچ
چقد پول پرستی آخه؟😐✋️
تجربه‌ی صوتی از بازی را بهبود ببخشید
کلش آو کلنز تنها شروع داستان بود

source

توسط funkhabari