توسعه‌دهنده پورت پی سی خدای جنگ، عنوانی جدید می‌سازد
به دنبال موفقیت روز افزون بازی‌های تک نفره در سال‌های اخیر، کمپانی سونی به دنبال عرضه آثار پلی استیشن روی سایر پلتفرم‌ها و حتی توسعه آثاری در ژانرهای متفاوت است.
یکی از حوزه‌هایی که سونی درنظر دارد طی سال‌های آینده روی آن تمرکز کند، بازی‌های سرویس محور است. به این صورت که این شرکت برنامه دارد حداقل ۱۰ بازی سرویس محور تا سال ۲۰۲۶ برای پلی استیشن ۵ عرضه کند.
حال با دقت به پروفایل لینکدین استودیوی Jetpack Interactive، تیمی که وظیفه توسعه پورت پی سی بازی خدای جنگ (God of War) را برعهده داشت، به نظر می‌رسد یکی از ده بازی یاد شده توسط آن‌ها ساخته می‌شود یا حداقل نقشی در توسعه آن خواهند داشت.
در توضیحات پست لینکدین به این نکته اشاره شده که این استودیو درحال همکاری جهت ساخت یک بازی جدید کلان بودجه و سرویس محور برای سونی است. همچنین در ادامه ذکر شده که این استودیو درحال توسعه یک بازی پرچمدار از بین آی‌پی‌های سونی برای تبدیل آن به عنوانی Live Service است.
حال این که بازی پرچمدار یاد شده، کدام یک از عناوین شرکت سونی باشد مشخص نیست. همچنین نقش نهایی و دقیق «جت‌پک اینتراکتیو» نیز در توسعه بازی یاد شده اعلام نشده است. با نگاه به کارنامه این استودیو، مشخص می‌شود که آن‌ها خود را تیمی کوچک و انعطاف پذیر می‌دانند که همین مورد باعث می‌شود تصور کنیم در بازی جدید، صرفاً نقش تیم پشتیبانی را خواهند داشت.
با این وجود، باید منتظر ماند و دید که آیا سونی یکی از بازی‌های بزرگ خود را برون سپاری کرده یا قرار است شاهد عرضه پورت پی سی برای آن به طور همزمان با عرضه روی PlayStation 5 باشیم؟ به نظر شما این بازی مرموز، کدام یک از عناوین محبوب و بزرگ شرکت سونی است؟
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
به نظرم همون بخش آنلاین the last of us و با یک بازی آنلاین از یکی از آی پی های سونی مثل god of war باشه
یه بازی لایو سرویس در جهان گاد آو وار هم ایده ی بدی نمی تونه باشه
تجربه‌ی صوتی از بازی را بهبود ببخشید
کلش آو کلنز تنها شروع داستان بود

source

توسط funkhabari