دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید

بازی‌های شبیه ساز طی چند سال اخیر وارد جایگاه ویژه‌ای در صنعت گیم شده‌اند. هر موضوع و فعالیتی در دنیای واقعی، نمونه‌ای خیالی در دنیای گیم دارد که بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند به تجربه آن‌ها بنشینند. بازی PC Creator 2 Computer Tycoon نیز یکی از همین آثار بوده که درباره فعالیت جذاب و البته بسیار پیچیده سر هم کردن قطعات کامپیوتر خلق شده است.

بهترین شبیه ساز کامپیوتر سازی

PC Creator 2 Computer Tycoon دنباله‌ای برای بازی موفق PC Creator بوده که به دست استودیوی CREATY LLC ساخته شده است. وظیفه شما در این بازی‌ها، قرار گرفتن در نقش یک متخصص سرهم کردن قطعات کامپیوتر و اسمبل کردن آن‌ها برای مشتری است. اگر به انجام این کار در دنیای واقعی علاقه دارید، پس PC Creator 2 برای شما ساخته شده است.

استاد سرهم کردن یک رایانه

پدیده اسمبل کردن کامپیوترهای قدرتمند شاید بر روی کاغذ آن چنان جذاب و حتی کاری چالش برانگیز نباشد؛ ولی همه ما به قطعات بسیار گران قیمت و البته به تعداد زیاد دسترسی نداریم که بتوانیم با آن‌ها آزمون و خطا کنیم. خب بازی شبیه ساز PC Creator 2 آمده تا این موضوع را تغییر دهد. گرافیک و توجه به جزئیات در طراحی این بازی به شدت واقع‌گرایانه است.

پر از جزئیات و نکات جذاب

شما به تمام قطعه‌های مهم از جمله رم، گرافیک و پردازنده برای خلق یک کامپیوتر رؤیایی دسترسی دارید. این قطعات از برندهای مطرح دنیا هستند و مدل‌های مختلفشان، از قدیمی‌ترین تا پرچمدار امسال در بازی قرار گرفته است. کافی است کمی خلاق باشید و بدانید که چه قطعه‌ای مناسب چه بودجه‌ای بوده تا بهترین و بهینه‌ترین کامپیوتر ممکن را به وجود بیاورید.

ویژگی‌های بازی PC Creator 2 Computer Tycoon

  1. صدها قطعه باارزش کامپیوتر
  2. قطعاتی از شرکت‌های معروف
  3. قابلیت نصب ویندوز و نرم افزار
  4. اورکلاک کردن سخت افزارها
  5. به شدت اعتیادآور و جذاب
  6. گرافیک زیبا و خیره کننده

بازی PC Creator 2 Computer Tycoon عنوانی در سبک شبیه ساز است. شما در نقش یک متخصص اسمبل کردن کامپیوتر قرار گرفته و باید از خلاقیت و توانایی‌های خود، برای سرهم کردن بهترین و قدرتمندترین رایانه‌های شخصی استفاده کنید. این بازی برای عاشقان این مسیر می‌تواند دفترچه راهنمای خوبی برای شروع اسمبل کردن کامپیوتر است.

بازی PC Creator 2 Computer Tycoon هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Food World Tycoon و PC Creator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید
دانلود بازی PC Creator 2
دانلود بازی PC Creator 2
دانلود بازی PC Creator 2
دانلود بازی PC Creator 2
دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید
دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید
دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید

نوشته دانلود بازی PC Creator 2 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari