دانلود بازی You Suck at Parking برای کامپیوتر

بازی‌هایی که با سوژه رانندگی و ماشین سواری هستند از گذشته محبوبیت ویژه‌ای داشته و برای بسیاری سرگرم‌کننده تلقی می‌شوند. تجربه رانندگی در دنیایی مجازی و بدون محدودیت می‌تواند بسیاری را راضی نگه دارد و به همین دلیل بازی‌های بسیاری با این سوژه از استودیوهای بزرگ و کوچک منتشر شده‌اند. بازی You Suck at Parking از استودیو Happy Volcano عنوانی جذاب در همین سبک بوده که در آن هدف به جای رانندگی، تلاش برای نگه داشتن کامل اتومبیل است، آیا می‌توانید خودروی خود را با موفقیت پارک کنید یا تا ابد در پیست در حال حرکت خواهید ماند؟

شما در این بازی باید کنترل ماشین خود را در دست گرفته و پس از عبور از پیست‌های عجیب و چالش‌برانگیز به نقطه پارک کردن مشخصی برسید. مسیری پر پیچ و خم، مملو از موانع و چالش‌های جذاب سر راه شما است که هر بخش از آن مهارت شما را در کنترل خودرو می‌طلبد. گاهی باید با سرعت از مسیری حرکت کنید، گاهی از جاده‌ای عمودی بالا رفته و گاهی نیز با استفاده از پرش‌های بلند به مقصد برسید.

گیم پلی بازی با زاویه دوربینی شبیه ایزومتریک طراحی شده و دید خوب و وسیعی از محیط و پیست به شما می‌دهد. خودروی شما کوچک و بامزه بوده و کنترل آن مانند اسباب‌بازی‌های کوچکی است که در کودکی داشته‌اید. تنوع بالایی از انواع اتومبیل‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید ظاهر هر کدام را شخصی‌سازی کرده و از آن‌ها استفاده کنید. وجود انواع Power Up‌ها در طول مسیر و امکان استفاده از نیترو برای افزایش سرعت از دیگر مواردی است که گیم پلی جذاب بازی را سرگرم‌کننده‌تر می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Sonic Mania را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی You Suck at Parking برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Quad Core Processor 2.4Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA 1060, AMD RX56
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی You Suck at Parking
بازی You Suck at Parking
بازی You Suck at Parking
بازی You Suck at Parking
بازی You Suck at Parking

نوشته دانلود بازی You Suck at Parking برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari