آیا این مجموعه بسیار محبوب باز می‌گردد؟
Midnight Club: Los Angeles یک بازی مسابقه‌ای بسیار محبوب است و به نظر می‌رسد که راکستار (Rockstar) روی ریمستر آن کار می‌کند.
با تمرکز این استودیو روی سری Grand Theft Auto و رد دد ردمپشن، راکستار دیگر مجموعه‌های خود را کنار گذاشته است. از این رو آخرین نسخه از سری ریسینگ با نام Midnight Club: Los Angeles در سال ۲۰۰۸ برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده و عملکرد خوبی نیز در بازار داشت. 
باید اشاره کنیم که این بازی روی ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز با استفاده قابلیت سازگاری با کنسول‌های قدیمی در دسترس قرار دارد. حدود یک ماه پیش هنرمندی به نام مارکوس کینزل اعلام کرده بود که راکستار لایسنس یکی از آهنگ‌های او را برای تریلر بازی Midnight Club: Los Angeles remaster خریده است.
هنوز مشخص نیست که آیا ساخت این بازسازی همچنان ادامه دارد یا مانند ریمستر GTA IV و Red Dead Redemption کنسل شده است. البته خرید لایسنس یک آهنگ برای تریلر بازی نشان دهنده آن است که در مراحل پایانی توسعه بازی قرار داریم و اگر صحبت‌های این هنرمند واقعیت داشته باشید، شاید به زودی از این ریمستر رونمایی شود.
بدون شک همه از خبر هک GTA 6 و راکستار (Rockstar) مطلع هستند و این استودیو دو هفته پر از هرج و مرج را پشت سر قرار داده است. با این وجود داده‌های سرقت شده از این شرکت تنها روی بازی جی تی ای ۶ تمرکز داشتند و هیچ اشاره‌ای به ریمسترMidnight Club: Los Angeles نشده است.
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
فکر نکنم این ریمستر عملی بشه با توجه به فوکوس راکستار رو GTA 6 ولی خب بعد از عرضه این احتمالش هست ( سه سال دیگه، چهار سال دیگه…. )
پ ن : آیپیی که له له میزنم این نسل برگرده، بلکه در کنار فورتزا به این ریسینگ آرکید ی جونی بده ( با اینکه فن سر سخت NFS بودم، دیگه این فرانچایز واسم زره ای اهمیت نداره، چون دیگه قرار نیست اوضاعش بهتر شه با این کرایتریونی که من دیدم…. )
خیلی منتظرم ریمستر یا نسخه جدید Manhunt بیاد
میدنایت کلاب:به به ببین کی اینجاست،راکستار خودم چی شده یادی از ما کردی نارفیق؟
به احتمال زیاد ساختش متوقف شده چون راکستار تمرکزش رو روی gta بعدی گذاشته . البته شاید راکستار این ریمستر رو ساخته و قراره به همین زودی ها معرفی بشه
رد دد آنلاین
ریمستر gta4
ریمستر rdr1
همه اینا به شدت محبوبن و کنسل شدن
چرا باید یه بازی که دیگه کسی چیزی ازش یادش نیست بیاد ریمستر شه
کذبه به احتمال زیاد چون راکستار که روی GTA6 کار می‌کنه
و اگر بخوان بسازن چرا ریمستر خب یه بازی جدید از midnight club میساختن
کذبه به احتمال زیاد
راکستار بخاطر gta vi اومد نسخه نسل نهمی رد دد ، پشتیبانی از رد دد آنلاین ، ریمستر gta iv رو لغو کرد بعد بیاد میدنایت کلاب رو ریمستر کنه ؟
خب ۲ تا نکته
۱_چرا ریمستر؟ چرا نسخه ی جدید نمیسازن؟
۲_اگر خود راک استار روی پروژه کار نکنه امیدی بهش نیست
مجموعه بسیار محبوب؟
من تابحال اسمش رو نشنیده بودم
امیدی ندارم
تجربه اش نکردم ولی فک کنم بازی خیلی خوبی باشه
پ ن اگه ردد رو هم ریمیکی ریمستری چیزی می‌کرد بهتر بود
نئو رنسانس بازی‌های ویدیویی
سوناتایی برای مردمان خوب

source

توسط funkhabari