قربانی بی‌برنامگی گوگل
همانطور که می‌دانید سرویس گوگل استیدیا تا چند ماه دیگر خاموش می‌شود و این موضوع باعث می‌شود فردی ۶۰۰۰ هزار ساعت پیشروی در این بازی Red Dead Redemption Online 2 را از دست بدهد.
با اعلام این خبر از سوی گوگل شرکت‌هایی مثل یوبیسافت و بانجی گفته‌اند که راه حلی برای انتقال داده‌های بازیکنان به پلتفرم دیگری پیدا خواهند کرد. با این وجود راکستار هنوز به این مسئله واکنش نشان نداده که می‌تواند به معنی آن باشد که یوتیوبر معروفی به نام Colour تمام پیشروی خود در بازی Red Dead Redemption Online 2 را از دست خواهد داد.
بنابر گزارش GamesRadar، این یوتیوبر با استفاده از گوگل استیدیا تاکنون بیش از ۶۰۰۰ ساعت Red Dead Redemption Online 2 را بازی کرده است. Colour برای رسیدن به این عدد از نوامبر سال ۲۰۱۸ حداقل روزی ۴ ساعت به تجربه بخش آنلاین رد دد ردمپشن ۲ پرداخته و به صورت کلی ۲۵۰ روز کامل را صرف آن کرده است.
باید به این نکته اشاره کنیم که پشتیبانی راکستار از Red Dead Redemption 2 از چند هفته پیش به پایان رسیده است. بخش آنلاین این بازی هیچ وقت نتوانست موفقیت‌هایGTA Online را تکرار کند و به همین خاطر راکستار با دنیای وسیع و داستان غنی قسمت دوم رد دد ردمپشن خداحاظفی کرده است.
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
روحش شاد و یادش گرامی
نئو رنسانس بازی‌های ویدیویی
سوناتایی برای مردمان خوب

source

توسط funkhabari