پرداخت ۲۰ دلار برای یک اسکین!!!!
بازی اورواچ ۲ (Overwatch 2) به تازگی در دسترس قرار گرفته، اما قیمت بالای پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن باعث ناراحتی و عصبانیت طرفداران شده است. 
طرفداران در ساب ردیت اورواچ به صحبت درباره قیمت بالای بتل پس بازی پرداخته‌اند. بلیزارد قیمت ۱۰۰۰ سکه یا ۱۰ دلار را برای بتل پس بازی Overwatch 2 در نظر گرفته است، با این وجود شما نمی‌توانید این پول را با تکمیل بتل پس دوباره به دست آورید. در نتیجه با انتشار هر فصل از بازی، باید یک بتل پس جدید خریداری کنید. 
از طرف دیگر اسکین لجندری شخصیت جانکر کویین (Junker Queen) با ۳۱٪ تخفیف به ۲۰۰۰ سکه رسیده است. یعنی شما برای خرید این اسکین باید ۲۰ دلار هزینه کنید که نشان دهنده تغییر سیاست بلیزارد نسبت به اورواچ ۱ است. در نسخه اول این سری برای تهیه اسکین‌ها نیاز به پول اضافی نبود و همین موضوع خیلی از طرفداران را ناراحت کرده است.
البته یک تفاوت بین این دو نسخه وجود دارد و Overwatch 2 کاملا رایگان است، ولی این قیمت گذاری از سوی بلیزارد انتقادات زیادی را به همراه داشته است. Overwatch 2 دارای یک بخش داستانی خواهد بود اما بازیکنان نمی‌توانند پیش از سال ۲۰۲۳ آن را تجربه کنند. این داستان از دید تمامی این قهرمانان روایت می‌شود ولی اطلاعات بیشتری از آن نداریم.
اورواچ ۲ در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ به صورت دسترسی اولیه منتشر می‌شود و از قابلیت کراس‌پلی روی همه پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند. 
سال گودمن خفن تر بود یا هایزنبرگ؟
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
چیز عجیبی نبود خبر
یک اینکه اسکین خریدش اجباری نیست’
پس قیمتش میتونه بالا باشه(با توجه به رایگان بودن گیم)’
۲_ قیمتش خیلی زیادم نیست’
گفته اسکین لجندری ۲۰ دلار’
Lol به عنوان پرطرفدار ترین گیم
اسکینای لجندری پرستیجش ۲۳ دلارن’
(اسکینا ارزش دارن’ اینجا کالاف و پابجی نیست که مثل باقلوا اسکین ریخته باشه’ و باید باکس باز کنی تا شانسی بهت یه اسکین بده’
این گیما اسکیناشون انتخوابیه’ و کسی اسکینای لجندری رو نمیخره مگر اینکه اون چمپ(قهرمان’ هیرو’ شخصیت) رو مین (یعنی شخصیت اصلی که باهاش پلی میده) کرده باشه.اوورواچم همینجوریه.
هیچ کیم صداش درنمیاد چون لجندریه.
در مورد بتل پس هم کاملا عقلانیه’
قرار نیست که یه بتل پسو کامل کنید بعد از همون بتل پس پول بتل بعدیتونو در بیارین’
این جوری که با یه بار خریدن ‘ به نامحدود بتل پس دسترسی خواهید داشت(فک کردین چندتا زرنگین؟)
خب وقتی یه بازی پولی رایگان میشه درامد نیاز داره طبیعیه دیگه
جالبیش اینه با ۳۳ درصد تخفیف واردش کردن بلکه سر و صدا نکنه . حالا شما بگید یه اسکین گرون وارد کردن اما رو مخ تر اینه که با کامل کردن بتل پس نمیشه بعدی رو خرید .
شکل‌گیری تضادهای نسلی در خاندان اژدها
نئو رنسانس بازی‌های ویدیویی

source

توسط funkhabari