instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ظاهراً سند جدیدی از برنامه‌های پلی استیشن منتشر شده است که به بازی‌های در حال ساخت و معرفی نشدۀ استودیوهای ترد پارتی آن اشاره دارد.
امروز، بعد از بررسی‌های ژورنالیست‌ها و خبرنگاران مختلف حول سند مذکور، جزئیات آن در وبسایت 4chan قرار داده شد. تا به این لحظه، مشخص نشده که این سند واقعی یا جعلی است، اما به نظر می‌رسد که منبع چندین مورد از شایعات هفتۀ پیش بوده است.
بازی‌های جدیدی که در این سند آورده شده‌اند به این شرح هستند:
عنوان Redstar احتمالاً ریبوت Twisted Metal باشد که در مهرماه سال گذشته، گزارشی مبنی بر توسعۀ آن توسط خالق Destruction All-Stars، یعنی لوسید گیمز، منتشر شد. هرچند، اواخر سال پیش گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه استودیوی سازندۀ آن به فایر اسپیت تغییر یافته است، پس به نظر می‌رسد که تاریخ این سند قدیمی باشد.
طبق اطلاعات لو رفته، ریمیک/ریمستر شایعه شدۀ Horizon Zero Dawn، در واقع قرار است یک ریمستر باشد و ریمیک نخواهد بود.
یکی از شایعات هفته گذشته، که از همین سند پلی استیشن منشأ گرفته بود، اشاره به این داشت که بازی بعدی کوجیما Death Stranding 2 است و اسم رمز “Ocean” را به آن اختصاص داده‌اند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ماشین جنگی 😍
این روزها که هر صغیر و کبیری که به رسانه دسترسی داره لینک و شایعه پخش می کنه تفکیک اطلاعات درست و غلط واقعا سخته باز این مورد یکم قابل قبوله دو روز پیش یه اطلاعاتی از فرام لینک کردن آدم خندش می گرفت .امیدوارم حداقل این مورد درست باشه دوتا بازی وحشت و بقا شاید یک رقیبی برای رزیدنت اویل شکل بگیره بلکه کپکام از این حالت طنز خارج شون کنه….از طرفی هم چیزی که این لینک قابل باور میکنه تعداد بازی های سرویس محوره امسال قرار بود سه عنوان عرضه بشه ولی تا الان اصلا معرفی هم نشدن به نظرم پلی استیشن نمی خواد تا عرضه God of war از معرفی آثار باکیفیت خودداری میکنه دوست دارن تمام تمرکز رسانه ها و جامعه گیمینگ همچنان رو گاد فکوس باشه
از اسامی‌ و اطلاعاتش میخوره گزارشش درست باشه
امیدوارم همینطور باشه
بازیهای سونی عناوین خوبین ولی متاسفانه در برابر سیل عظیم اثار میکروسافت غرق میشن و اصلا به چشم نمیان
و PC، عضو جدایی ناپذیر برنامه های آینده سونی ♥️🔥
چیزی که تو این لیست برام خیلی هیجان انگیز بود وجود دو بازی تو سبک Survival Horror بود یعنی بازی استودیو Ballistic Moon و Firesprite که هر دو قبلا به نوعی بهشون اشاره شده بود و با این لیست به نوعی تایید شدن
کوجیما هم که تابلو بود بازم برای سونی انحصاری میسازه که طبق شایعه ها Death Stranding 2 عه
فقط میمونه Sumo Digital که معلوم نیست دقیقا چی داره میسازه شاید یه اسپین آف دیگه از Sackboy ولی چند نفره
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari