بازگشت به «ایشیمورا»، از دیدگاه نسل جدید!
الکترونیک آرتز و استودیو EA Motive بالاخره با یک تریلر جدید از گیم پلی ریمیک بازی محبوب Dead Space رونمایی کردند.
این ریمیک که ابتدا تابستان سال گذشته معرفی شد، کم کم در حال نزدیک شدن به انتشار خود است و اکنون با این تریلر جدید می‌توانیم نگاه خوبی به سفر ترسناک «آیزاک کلارک» در USG Ishimura داشته باشیم، این بار با استفاده از فناوری نسل جدید کنسول‌ها.
از این تریلر می‌توان برداشت کرد که EA Motive در کنار بهبود قابل توجه گرافیک فنی Dead Space، بسیار به سبک هنری بازی اصلی وفادار بوده است. همچنین می‌توانیم آیزاک کلارکی را مشاهده کنیم که دارای صداگذاری است و صحبت می‌کند، بر خلاف بازی اصلی که او هیچ کلمه‌ای به زبان نمی‌آورد. باید دید که این تغییر چه تاثیری در داستان و دیالوگ‌های بازی خواهد گذاشت.
نسخه ریمیک Dead Space با موتور Frostbite ساخته می‌شود و به قول سازندگان قرار است با خود «داستان، شخصیت‌ها و گیم پلی ارتقا یافته» به همراه آورد. از جمله بهبودهای این بازسازی می‌توان به اضافه شدن محتویات حذف شده از بازی اصلی و همچنین مکانیک‌هایی که در نسخه‌های دوم و سوم Dead Space معرفی شدند، اشاره کرد.
بازسازی Dead Space در تاریخ ۷ بهمن برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد و از حالا می‌توانید آن را پیش‌خرید کنید. در دیگر اخبار مرتبط هم فهمیدیم EA به‌زودی از نسخه جدید Need for Speed رونمایی خواهد کرد و EA Motive هم در حال کار روی یک بازی تک‌نفره و داستانی Iron Man است.
نقد انیمیشن DC League Of Super Pets
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
واقعاً براش هایپ شدم
هایپ زیادی براش دارم
در مورد تریلر : در بعضی جاها میشد دید که بافت ها بی کیفیت هستن و مشخص بود که در حالت های مبارزه اغراق شده ( یعنی ادیت برای تریلر بوده نه خود بازی اصلی ) اما در کل با نسخه اصلی بخوایم مقایسه اش کنیم ، به شخصه تفاوتی در گیم پلی ندیدم به جز راه رفتن کارکتر .
منتظر ریمیکی مشابه the last of us part 1 باشید!
بازیهای ea به دلیل موتور بازی سازی خوبی که دارن همیشه گرافیک بهتری دارن نسبت به اکثر بازیسازا
مطمئن باش اینم گرافیک داخل بازیش خیلی خوبه
منم مشکل دارم یا واقعا این گرافیکش همونه ؟
عالی بود
بازگشت به چی ؟؟؟
داستان تاثیر‌گذار بلادبورن، ترکیبی هنرمندانه از قصه‌های شاهکار تاریخ
بریم سفر!

source

توسط funkhabari