instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به‌روزرسان 2.04 عنوان God of War Ragnarok بالاخره باگ آزاردهندۀ سطح سختی آن که از زمان انتشار دردسرساز شده است را از بین می‌برد.
امروز، اپدیت مذکور در دسترس دارندگان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 قرار گرفت و علاوه بر باگ یادشده، مشکل کرش کردن بازی که تعدادی از بازی‌بازان هنگام ورود به منوی سلاح‌ها با آن روبرو می‌شدند را برطرف می‌کند.
باگ سطح سختی مربوط به زمانی می‌شد که بازیکنان قصد داشتند تا سطح سختی بازی را در اواسط آن کاهش دهند. متأسفانه این تغییر انجام نمی‌شد و آن‌ها مجبور بودند تا با سطح سختی فعلی‌شان به تجربۀ بازی بپردازند. این موضوع باعث شد تا تعدادی از بازیکنان به همان صورت بازی را ادامه دهند و بعضی دیگر به دنبال راه‌های دور زدن آن بروند که اکثراً کارساز نبودند.
مورد دیگری نیز در بحث سطوح سختی بازی وجود دارد؛ عده‌ای از بازیکنان می‌گویند که تفاوت چندانی بین سطح Give Me Grace و Balance حس نمی‌کنند. Give Me Grace حالت سختی جدید بازی است و باید نسبت به سطح سختی راحت‌تر Balance باشد. باید منتظر ماند تا دید آیا استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) تغییری در آن ایجاد می‌کند یا خیر.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
من رو give me God of War پلی میدم حس میکنم بازی آسونه
ملت روgive me grace پلی میدن میگن سخته wtf
من رو no mercy رفتم و خیلی بهتر میشه از سلاح ها استفاده کرد و استراتژی و کاربرد سلاح ها و فن ها خیلی بهتر هست و میشه ازشون استفاده کرد
به نظر من رو no mercy بازی کنید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari