ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از پیروزی قاطع برابر استرالیا اعلام کرد که تیمش هنوز به سطح کیفی بالای خود نرسیده است.
به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، تیم ملی فوتبال فرانسه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مقتدرانه آغاز کرد و توانست برابر استرالیا با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی دست پیدا کند.
آنتوان گریزمان بعد از بازی گفت: در ابتدا کمی آشفته بودیم و این معمولا در آغاز رقابت‌های بزرگ رخ می‌دهد. تغییرات زیادی در تیم به وجود آمده است و از تیم ۲۰۱۸ تنها ۶ تا ۷ بازیکن باقی مانده‌اند. ما در این بازی به پیروزی دست پیدا کردیم اما باید بهتر شویم. 
او ادامه داد: هنوز از سطح کیفی که انتظار آن را داریم فاصله داریم و براین باور هستم که در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد. باید در کارهای دفاعی و تاکتیکی پیشرفت کنیم و این نشان می‌دهد به تلاش بیش‌تری در میدان نیاز داریم.
گریزمان در این بازی در پست جدیدی به میدان رفت و بیش‌تر ارتباط بین خط میانی و حمله را ایجاد می‌کرد و به نظر می‌رسد که مشکلی هم با بازی در این پست ندارد او گفت: “بله من در پست جدیدی به میدان رفتم و مشکلی با آن ندارم.”
ستاره فرانسوی‌ها در پایان درباره شکست غیرمنتظره آرژانتین برابر عربستان گفت: در جام جهانی همه بازی‌ها بسیار سخت هستند. هر بازی یک مبارزه است و باید برای پیروزی جنگید.
تیم ملی فوتبال فرانسه با پیروزی که در این بازی به دست آورد با ۳ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت چرا که تیم‌های تونس و دانمارک به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.
انتهای پیام

source

source

توسط funkhabari