copy
با استناد به کلیپ انیمیشن مرد عنکبوتی و اسپایدرگوئن و سخنان سازنده‌ها ظاهرا در ساخت عنوان بعدی Spider-Man: Across The Spider-Verse از شش حالت گرافیکی متفاوت استفاده شده است. 
عنوان Spider-Man: Across The Spider-Verse که دنباله‌ای برای فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse به حساب می‌آید، دارای ابعاد متفاوتی در سبک گرافیک خود خواهد بود. اخبار جدید مجله Empire نشان می‌دهد که ۶ نوع جلوه بصری و سبک گرافیکی متفاوت برای ماجراجویی جدید مایلز مورالز (Miles Morales) در نظر گرفته شده که هنوز مشخص نیست این موضوع نتیجه مثبتی خواهد داد یا منفی. تولید کننده این اثر یعنی فیل لرد (Phil Lord)، در صحبت با علاقه‌مندان این انیمیشن توضیح داد که با توجه به عنوان The Mitchells Vs Machines و درس‌هایی که از آن گرفته است، در نحوه ساخت عنوان بعدی خود تجدید نظر کرده است. عنوان اول این سری بسیار پرطرفدار بود و حال با توجه به این صحبت‌ها، طرفدارن اسپایدرمن هیجان زده بوده و منتظر یک اثر دوست داشتنی دیگر، حتی عنوانی شاید بهتر از قسمت پیشین این فرنچایز هستند. در تیزر کوتاهی که سال قبل منتشر شد، به طور واضح مشخص بود که تغییرات زیادی در طراحی گرافیکی انیمیش به وجود آمده است. فیل راد در این باره عنوان کرده است که:
در ساخت نسخه اول انیمیشن از یک سبک گرافیک استفداه شد اما در ساخت نسخه دوم از شش سبک متفاوت استفاده شده است. و با توجه به چیز هایی که از Mitchells Vs Machines یاد گرفتیم، حالا قراره که از اون ابزار توی این عنوان هم استفاده کنیم و با توجه به جاه طلبی که این اثر داره، حتی کار رو از این هم فراتر خواهیم برد. بنابراین شما قراره با وارد شدن فیلم به هر محیط جدیدی هیجان‌زده بشید و البته این قول رو هم می‌دم که این تغییرات به داستان فیلم پایبند باشه. تمام تصاویری که نشون داده میشن از احساسات مختلف لهام گرفته شده‌اند.
دوباره شاهد مایلز مورالز در دنباله‌ای برا فیلم برنده شده جایزه اسکار، یعنی Spider-Man: Into The Spider-Verse خواهیم بود، یک ماجراجویی فوق‌العاده که که اسپایدرمن را وارد مولتی‌ورس می‌کند تا با کمک گوئن استیسی (Gwen Stacy) و دیگر اسپایدرمن‌ها، با یک ابر شروری مقابله کنند که بسیار قوی‌تر از هر دشمنی است که تا به حال با آن مواجه شده‌اند.
بدون شک فعالیت ۳ کارگردان روی هر پروژه‌ای کار سختی است، خصوصا در رابطه با انیمیشنی مانند Spider-Man: Into The Spider-Verse که به عنوان یک اثر دوست داشتنی و محبوب شناخته شده به حساب می‌آید. بنابراین می‌توان گفت که فشار زیادی روی ۳ کارگردان این عنوان یعنی فیل لرد، کریستوفر میلر (Christopher Miller) و دیو کالاهام (Dave Callaham) طی بازگشت دوباره مایلز مورالز، وجود دارد.
صحبت‌های کریستوفر میلر در این خصوص را در پایین می‌خوانید:
میشه گفت که سازنده‌ها تو ساخت این اثر خیلی جاه طلب بودن، به این دلیل که سعی داشتیم تغییرات بزرگی توی جلوه‌های بصری، نحوه پیش‌روی داستان و حالت سینماتیک فیلم داشته باشیم. با توجه به همه این موارد که بنظرم خیلی جالب هستن، باید خیلی تلاش می‌کردیم. هر ورژن از این فیلم‌ها نتیجه همکاری صدها فیلمساز با همدیگه است و توی بهترین نسخه‌ها، مردم شروع به اشتراک گذاشتن ایده‌های خلاقانه خودشون با ما می‌کنن. کارگردان‌ها و فیلمساز‌ها باید تصمیم بگیرن که کدوم ایده با ادامه مسیر فیلم، بهترین هم‌خوانی رو داره.
نظر شما چیست؟ آیا تغییرات انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse که توسط سازندگان این اثر اتخاذ شده، می‌تواند این عنوان را از از قسمت قبل یعنی Spider-Man: Into The Spider-verse که در میان بینندگان بسیار محبوب شد را موفق‌تر کند؟انیمیشن مذکور در تاریخ ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۲ اکران خواهد شد. source

توسط funkhabari