copy
به تازگی اد بون (Ed Boon)، رئیس استودیوی ندررلم (NetherRealm) تائید کرده است که توسعه‌دهنده آماده معرفی بازی بعدی خود نیست، بنابراین شاهد معرفی Mortal Kombat 12 در The Game Awards نخواهیم بود.
طبق اطلاعاتی که در طول یک سال و نیم اخیر افشا شده و همچنین اخبار متعدد، بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که استودیوی ندررلم در حال توسعه دوازدهمین نسخه از مجموعه Mortal Kombat باشد که فعلا آن را با نام Mortal Kombat 12 می‌شناسیم. همچنین خود اد بون، موسس و کارگردان استودیوی ندررلم نیز مدتی پیش رسما تائید کرده است که اثر بعدی این توسعه‌دهنده قطعا Mortal Kombat 12 یا Injustice 3 خواهد بود.
از آنجایی که هم‌اکنون بیش از سه سال از عمر بازی Mortal Kombat 11 می‌گذرد، بسیاری از بازیکنان فکر می‌کنند که الان زمان مناسبی برای معرفی اثر مبارزه‌ای بعدی سازنده این عنوان فرا رسیده است. بنابراین از نظر آن‌ها احتمال معرفی Mortal Kombat 12 در The Game Awards وجود دارد. با اینحال اعلامیه جدید اد بون خبر بدی برای این دسته از طرفداران دارد و قطعا آن‌ها را ناامید خواهد کرد، زیرا خبری از معرفی Mortal Kombat 12 در مراسم امسال نخواهد بود.
اد بون اخیرا در حساب توییتر خود تائید کرد که استودیوی ندررلم در مراسم The Game Awards 2022 که در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برگزار خواهد شد، هیچ چیزی برای معرفی نخواهد داشت. او در اعلامیه خود از طرفداران به خاطر انتظار تشکر کرد، ولی گفت که استودیوی آن‌ها هنوز آماده معرفی بازی بعدی خود نیستند. او در این رابطه گفت:
۴ سال پیش در مراسم The Game Awards ما موفق شدیم تا یک اعلامیه غافلگیرکننده از Mortal Kombat 11 ارائه دهیم که عالی بود. شاید خیلی عالی باشد، همان طور که بسیاری تصور می‌کردند ما آن ترفند را برای بازی بعدی خود تکرار می‌کنیم از انتظار شما متشکرم، اما ما هنوز آماده معرفی بازی بعدی استودیوی ندررلم نیستیم.
گرچه غیبت اثر بعدی استودیوی ندررلم که احتمالا Mortal Kombat 12 خواهد بود، خبر بدی برای طرفداران خواهد بود، اما به نظر می‌رسد که در مراسم The Game Awards 2022 قرار است شاهد چند معرفی جدید و مهم باشیم و همچنین گزارش شده که در این رویداد شاهد به نمایش گذاشته شدن تریلر جدیدی از بازی‌های Star Wars Jedi: Survivor، Diablo 4 و Final Fantasy 16 خواهیم بود. علاوه بر این احتمال دارد تا در این رویداد شاهد معرفی بازی بعدی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) نیز باشیم.source

توسط funkhabari