دانلود بازی Tropico 6 New Frontiers برای کامپیوتر

باز‌ی‌های مدیریتی و ساخت و ساز امروزه به قدری گسترده و جذاب هستند که انواع سوژه‌ها را می‌توان در آن دید و تجربه کرد. سری بازی‌های Tropico به‌خوبی توانسته این هدف را به‌غایت برساند و مانند دیگر بازی‌های سبک شهرسازی، تنها با بدهکار شدن به‌سوی درهای شکست راهنمایی نخواهید شد و اینجا یک جزیره را به دست خواهید گرفت و می‌توانید دیکتاتوری خود را راه بیندازید! از کمونیست‌ها گرفته تا کاپیتالیست‌ها به شما فشار خواهند آورد و باید هر بار پیروز انتخابات از صندوق بیرون بیایید وگرنه برای همیشه از جزیره سبز و خوش آب‌وهوای خود بیرون انداخته خواهید شد. بازی Tropico 6 از استودیو Realmforge آخرین و کامل‌ترین شماره این سری بوده که با انواع بسته‌های الحاقی محتوایش را به‌روزرسانی می‌کند. جدیدترین بسته الحاقی بازی، New Frontiers نام دارد.

Tropico 6 New Frontiersدر بسته الحاقی New Frontiers محتوای جذابی در قالب ساخت و ساز پروژه‌ها و ایستگاه پرتاب موشک به فضا اضافه شده تا جاه‌طلبی شما را سیراب کند. شما باید جزیره خود را به سمت پیشرفت و آینده پرتاب کنید و در صنعت هوافضا خودی نشان دهید، اما مراقب باشید زیرا اینجا هم رقابت با سایر کشورها وجود دارد. بخش داستانی بازی 5 ماموریت جدید حول محور سفر به مریخ را به بازی اضافه کرده که در طول آن باید با سایرین رقابت کنید، علاوه بر این 9 ساختمان جدید و تنظیمات بهینه‌سازی شده نیز اضافه شده تا بتوانید تجربه لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای داشته باشید.

Tropico 6 شمارا به پایه و اساس تمدن بشری و همان کشاورزی و دام داری می‌برد و باید آن‌قدر سرمایه کسب کنید که بتوانید معاهده استقلال بنویسید و برای همیشه یک ملت آزاد شوید. با استقلال، همه‌چیز به‌یک‌باره روی دوش شما می‌افتد و به‌عنوان رئیس‌جمهور این جزیره باید آن را به‌پیش برانید و مردم سراسر دنیا را به خود بکشانید. بازی همان‌طور که شما می‌خواهید پیش می‌رود و می‌توانید در نقش یک دیکتاتور خشن و شیطانی ظاهر شوید یا اینکه یک لیبرال باشید و به‌جای شوروی با ایالات‌متحده دست دوستی بفشارید. همه‌چیز به انتخاب شما بستگی دارد و باید به این مسئله دقت کنید که دوستی با یک کشور و دشمنی با دیگری، می‌تواند منجر به حمله نظامی شود و باید آن موقع به‌خوبی نیز دفاع کنید. هر چه پول و سرمایه بیشتری جمع کنید، فناوری‌های بیشتری را پیدا خواهید کرد و در طول زمان از کلبه‌های روستایی به برج‌های بلندمرتبه و درخشان تغییر رویه خواهید داد.

بازی نسبت به نسخه‌های پیشین خود تغییرات زیادی داشته است و حالا قادر به کنترل چندین جزیره خواهید بود و مشکل کمبود فضا حل‌شده است. هرکدام از این جزیره‌ها ممکن است منابع مختلفی داشته باشند و چالش‌های مخصوص خود را. یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های بازی اما مردم است و سطح شبیه‌سازی آن‌ها فوق‌العاده است و با زوم کردن روی نقشه می‌توانید یک کارگر را در حال رفتن به کارخانه ببینید. وجود عناصر طنز و بامزه از دیگر ویژگی‌های بازی Tropico 6 است که تجربه آن را نسبت به سایر بازی‌های مدیریتی متفاوت جلوه می‌دهد و جذابیتش را بیشتر می‌کند. این بازی یکی از بهترین تجربه‌های شهرسازی در قالب یک دیکتاتور بامزه است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد‌ می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Victoria 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tropico 6 New Frontiers برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی Tropico 6 New Frontiers
بازی Tropico 6 New Frontiers
بازی Tropico 6 New Frontiers
بازی Tropico 6 New Frontiers
بازی Tropico 6 New Frontiers

نوشته دانلود بازی Tropico 6 New Frontiers برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari