شبیه‌ساز پرواز همچنان پرطرفدار است
استودیو Asobo و مایکروسافت اعلام کرده‌اند بازی Microsoft Flight Simulator مرز ده میلیون بازیکن را رد کرده است.
مایکروسافت همچنین آمار و ارقام فعالیت‌ها و دستاوردهای بازیکنان در شبیه‌ساز پرواز را به اشتراک گذاشته است. طبق این آمار، بازیکنان تاکنون ۵۰۰ میلیون پرواز با هواپیما داشته‌ و بیش از ۴۰ میلیارد مایل را پیموده‌اند. این آمار در دنیای واقعی می‌تواند به اندازه ۱۰ میلیون بار دور زدن زمین و ۲۰۰ بار چرخیدن دور خورشید باشد.
از زمان عرضه شبیه‌ساز پرواز در ۲۷ ماه پیش، بازی به صورت منظم و ماهانه آپدیت‌های مختلفی دریافت کرده است. چندی پیش نیز این سری محبوب سالگرد ۴۰ سالگی خود را جشن گرفت و شاهد انتشار نسخه 40th Anniversary Edition برای آن بودیم.
آپدیت مذکور شامل ۴ فرودگاه کلاسیک، ده فرودگاه گلایدر، ۱۲ هواپیمای جدید، ۱۴ هلیکوپتر، ۲۰ ماموریت کلاسیک و بسیاری موارد دیگر می‌شود. علاوه بر این‌ها به‌روزرسانی شهری جدیدی هم برای بازی منتشر شده بود که ۵ شهر جدید از کشور آلمان را به بازی اضافه نمود.
مایکروسافت اعلام کرده «برنامه‌های هیجان‌انگیزی» برای سال ۲۰۲۳ دارد و هواداران می‌توانند منتظر محتوا و آپدیت‌های جدید بیشتری برای Microsoft Flight Simulator باشند. این بازی هم‌اکنون برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس است و دارندگان ایکس باکس وان نیز می‌توانند از طریق سرویس ابری آن را تجربه کنند.
بازی‌هایی که سیاست رو به ما یاد دادن
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
یک فهرست تقریبا متفاوت
رایج‌ترین مشکل دوال سنس

source

توسط funkhabari