دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
وبسایت TheLeak.co که سابقه درخشانی در افشای اطلاعات دارد، اخیرا مدعی شده سونی وظیفه ساخت ریبوت Uncharted را به یک استودیو جدید و نه چندان نام آشنا واگذار کرده و ناتی داگ به عنوان ناظر با این استودیو همکاری می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
بیش از شش سال از عرضه نسخه چهارم مجموعه آنچارتد، Uncharted 4: A Thief’s End می‌گذرد. این عنوان پایانی بر ماجراجویی‌ها و خط داستانی شکارچی گنج، نیتن دریک بود. از آن زمان تا کنون مدیران ناتی داگ چندین بار از علاقه خود برای ساخت نسخه جدید و احیای مجموعه صحبت کرده‌اند و شایعات نیز خبر از ساخته شدن یک نسخه ریبوت با حضور شخصیت‌های جدید می‌دهند. طی هفته‌های اخیر تنور شایعات داغ‌تر از همیشه بوده و منابع مختلف بازگشت این مجموعه را قطعی می‌دانند.
این بار وبسایت TheLeak.co که سابقه درخشانی در افشای اطلاعات دارد، مدعی شده ریبوت Uncharted در دست ساخت است. ظاهرا سونی روند ساخت این ریبوت را از ابتدای سال ۲۰۲۲ آغاز کرده و این وظیفه را به یک استودیو جدید و نه چندان مطرح واگذار کرده‌است. هر چند ناتی داگ دیگر به عنوان سازنده روی این مجموعه کار نمی‌کند اما، در مراحل ابتدایی ساخت تیم سازنده را یاری می‌کند و در طول پروژه به عنوان ناظر حضور خواهد داشت.
پروژه هنوز مراحل پیش تولید را سپری می‌کند و بنابراین بعید است در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی رسمی این ریبوت باشیم. آقای نیل دراکمن، مدیرعامل ناتی داگ چندی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد آن‌ها مشغول ایجاد گروهی از سازندگان برای کار روی نسخه جدید آنچارتد هستند و شاید این گروه قرار است با استودیو سازنده ریبوت همکاری کنند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۲۲ آذر ۱۴۰۱
۳۰ دی ۱۴۰۱
۴ بهمن ۱۴۰۱
۷ بهمن ۱۴۰۱
۲۱ بهمن ۱۴۰۱
۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari