کوچ از سینما به تلویزیون
آمازون چند پروژه اقتباسی از بازی‌های ویدئویی در دست ساخت دارد و اکنون به صورت رسمی اعلام کرده که روی سریال توم ریدر (Tomb Raider) نیز کار می‌کند. 
نکته مهم این است که فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge)، خالق سریال Fleabag، به عنوان نویسنده توم ریدر انتخاب شده است. بنابر گزارش سایت هالیوود ریپورتر، بازیگر شخصیت لارا کرافت هنوز مشخص نشده و قرار نیست که فیبی والر-بریج این نقش را برعهده داشته باشد. 
والر-بریج همچنین در کنار رایان آندولینا (Ryan Andolina) و آماندا گرینبلات (Amanda Greenblatt) تهیه کننده اجرایی سریال Tomb Raider خواهند بود. به نظر می‌رسد که این اقتباس هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و نباید انتظار داشت که در آینده نزدیک اطلاعاتی از زمان پخش آن منتشر شود.
آمازون همچنین روی اقتباس تلویزیونی God of War و Fallout نیز کار می‌کند. در این میان احتمالا Fallout زودتر از گاد آو وار و توم ریدر پخش خواهد شد. بازیگرانی همچون کایل مک‌لاکلن، زلیا مندز جونز و آرون موتن به عنوان بازیگران ثابت سریال فال‌اوت انتخاب شده و قسمت اول آن نیز توسط جاناتان نولان کارگردانی می‌شود. 
اگر آمازون تلاش کند که به منابع اصلی وفادار باقی بماند، شاید بتواند موفقیت The Last of Us را برای خودش تکرار کند. باید اشاره کنیم که این شرکت ناشر بازی بعدی توم ریدر نیز هست که توسط Crystal Dynamics با استفاده از آنریل انجین ۵ در دست ساخت قرار دارد. 
مصاحبه ویجیاتو با بنیان گذار رادار بازی + پاسخ به سوالات شما
فیلم ها و سریال های در حال ساخت از ویدیو گیم
فال اوت سریال
گاد آو وار سریال
بوردرلندز فیلم
تام رایدر سریال
الن ویک سریال
لست اف اس فصل دوم سریال
هورایزن سریال
مورتال کمبت ۲ فیلم
سوزناک و حیرات‌انگیز مثل یک کوچ تلخ
فوتبال مثل زندگی

source

توسط funkhabari