instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ویلم دفو قرار است در بازسازی فیلم Nosferatu بار دیگر با کارگردان رابرت اگرز همکاری داشته باشد.
فیلم نوسفراتو (Nosferatu) یکی از فیلم‌های کلاسیک به شمار می‌رود و حالا کمپانی فوکوس فیچرز به دنبال ساخت بازسازی‌ای بر اساس آن است و سکان کارگردانی این فیلم تازه را رابرت اگرز در دست دارد.
به تازگی گزارش شده که ویلم دفو قرار است به جمع بازیگران فیلم «نوسفراتو» بپیوندد و همکاری جدیدی با کارگردان رابرت اگرز داشته باشد. آن‌ها قبلا در فیلم فانوس دریایی (The Lighthouse) و فیلم مرد شمالی (The Northman) با یکدیگر همکاری داشتند.
قبل از ویلم دفو نیز بازیگران دیگری به فیلم «نوسفراتو» پیوستند که شامل لیلی رز دپ، بیل اسکاشگورد و نیکلاس هولت می‌شود. رابرت اگرز علاوه بر اینکه وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد، فیلم‌نامه آن را نیز قلم خواهد زد.
فیلم «نوسفراتو» داستانی گوتیک از وسواس و شیفتگی میان زنی جوان با بازی لیلی رز دپ در قرن نوزدهم میلادی آلمان و خون‌آشامی ترنسیلوانیایی و باستانی با بازی بیل اسکاشگورد را روایت می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست که ویلم دفو در این فیلم چه نقشی را بازی می‌کند.
ویلم دفو با نقش‌آفرینی در فیلم سایه خون‌آشام (Shadow of the Vampire) محصول سال ۲۰۰۰ میلادی توانست نامزد اسکار شود و حالا با بازی در فیلم خون‌آشامی دیگری قرار است شانس خودش را برای اسکار دوباره امتحان کند.
ویلم دفو برنامه شلوغی برای آینده خودش دارد و علاوه بر حضور در بازسازی فیلم «نوسفراتو» قرار است در دو اثر از یورگوس لانتیموس به نام فیلم موجودات بیچاره (Poor Things) و فیلم اند (And) نقش‌آفرینی کند. او همچنین در فیلم شهر سیارکی (Asteroid City) ساخته وس اندرسون و فیلم فرانسوی مردی در زیرزمین (The Man in the Basement) بازی خواهد کرد.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به به بیا که منتظریم
سومین همکاری دفو و اگرز که احتمالا باید دفو رو پای ثابت فیلم های اگرز بدونیم.
امیدوارم اشتباه کنم ولی احساس میکنم اگرز بعد از “فانوس دریایی” تا حد امکان سعی داره از خاص پسندی فاصله بگیره و مخاطبان بیشتری رو به خودش جذب کنه که حداقل بر اساس مرد شمالی دیدیم این تصمیم به نفعش نبود. به نظر من همه فیلم سازها قرار نیست پرطرفدار و شناخته شده باشند. شاید خیلی ها حتی اسم کروننبرگ رو هم نشنیده باشن و تلاش چندانی از جانب شخص فیلمساز در جهت عامه پسندتر کردن و یا شناساندن فیلم به مخاطبان بیشتر وجود نداره.
به هر حال هر اتفاقی که میفته امیدوارم در مسیر پیشرفت و بالارفتن کیفیت آثار این فیلم ساز جوان بشه.
واقعاً چه نیازی به بازسازی این فیلم کلاسیک هست؟
خب فیلم Nosferatu the Vampyre (1979) بازسازی همین فیلم کلاسیک هست.
تازه خود فیلم “نوسفراتو: سمفونی وحشت”(1922) برپایه رُمان دراکولا نوشته برام استوکر ساخته شده که کاپولا هم فیلم زیبای “دراکولای برام استوکر” رو ازش اقتباس کرده.
استاد ایفا کردن نقش ضد قرمان
دفو عالیه خدایش
این آدم فوق العاده است
یکی از بهترین بازیگرای دنیاست
اسپایدرمن نو وی هوم فقط بخاطر ویلیم دفو و آلفرد مولینا دیدم
سینما عجیب یه جوکر ویلین دفو بدهکاره بهمون
این بشر با توجه به شناختی که از بازیش دارم یه جوکر دیوونه و متفاوت بازی میکنه😍😍
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari