instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به‌نظر می‌رسد شرکت نینتندو به روش جدیدی جهت پردازش ابرها در بازی The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom دست پیدا کرده باشد.
هواداران مجموعه‌ی The Legend of Zelda پس از انتشار نسخه‌ی تحسین شده‌ی Breath of the Wild و خصوصاً از زمانی که Tears of The Kingdom معرفی شده است، روزهای سختی را سپری می‌کنند. شرکت نینتندو از ارائه‌ی کوچک‌ترین اطلاعاتی از این بازی دریغ می‌کنند و این درحالی است که میلیون‌ها بازی‌باز در سراسر جهان The Legend of The Zelda: Tears of The Kingdom را در لیست موردانتظارترین بازی سال 2023 خود قرار داده‌اند.
در چنین شرایطی، یکی از کاربران انجمن ردیت به‌دنبال دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، در مقاله‌ای که به‌زبان ژاپنی تهیه شده، موفق به پیدا کردن پتنتی در خصوص “پردازش ابرها” در مجموعه‌ی The Legend of Zelda شده است که احتمالاً در فرآیند ساخت Tears of The Kingdom مورد استفاده‌ی توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد. در ادامه قسمتی از متن ترجمه شده‌ی این پتنت را مطالعه می‌کنید:
روشی جدید با میزان درگیرکنندگی کم‌تر برای بارگذاری و پردازش تصاویری که تقریباً شفاف هستند.
شاید این‌طور به‌نظر نیاید اما پردازش ابرها در جهان بازی‌های ویدئویی چالش‌های فنی مربوط به خود را دارد و به‌دلیل اشغال میزان زیادی از حافظه و زمان پردازنده، ساخت و نمایش ابرها آن‌هم به‌شکلی که به چشم بازی‌بازان مطلوب به‌نظر برسد، اصلاً کار آسانی نیست. و این مورد خصوصاً دررابطه با نینتندو سوییچ صدق می‌کند؛ کنسولی که می‌دانیم قوی‌ترین سخت‌افزار موجود در بازار را ندارد و سال جاری باید عنوانی که بخش عظیمی از اتفاقات آن در آسمان رخ می‌دهد را پردازش کند.
بازی The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1402 (12 می 2023 میلادی) به‌صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در صورت تمایل، می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.
مبنع: Gameranx
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ای وای به روزی که این بازی منتشر میشه، عرش کبریایی خدایان قدیم و جدید به لرزه درمیاد
بشدت منتظر بازیم!
امیدوارم همه بتونن شاهکار های واقعی نینتندو رو تجربه کننن!
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari