دو پروژه‌ای که ظاهرا در ابتدا یکی بودند
یوبیسافت ظاهرا مشغول کار روی دو بازی از سری فارکرای است؛ یکی Far Cry 7 و دیگری یک عنوان مولتی‌پلیر. این موضوع توسط سایت Insider Gaming مطرح شده.
طبق گزارش موجود، بازی‌های معرفی نشده‌ی مذکور در واقع یک پروژه بودند اما پس از آنکه دن هی (کارگردان اجرایی سری فارکرای) یوبیسافت را به مقصد بلیزارد ترک نمود، برنامه‌ها تغییر کرد.
گفته شده پروژه تک‌نفره یا همان فارکرای ۷ تحت عنوان Project Blackbird شناخته می‌شود و بازی چندنفره در حال توسعه نیز نام رمز Project Maverick را در اختیار دارد. همچنین شعبه مونترال یوبیسافت در هر دو پروژه دست نقش موثری ایفا می‌کند.
با اینکه فعلا جزئیات خاصی از این بازی‌ها در دسترس نیست، گزارش Insider Gaming ادعا کرده پروژه Maverick در سرزمین آلاسکا جریان خواهد داشت و یک لوتر شوتر با محوریت Extraction خواهد بود. بد نیست بدانید یوبیسافت در گذشته نظر مخاطبان درباره لوکیشن پیشنهادی برای بازی بعدی فارکرای را پرسیده بود و آلاسکا یکی از گزینه‌های آن بود.
شایعه ساخت بازی‌های جدید Far Cry در حالی منتشر شده که چند هفته پیش خبرها حاکی از کنسل شدن چندین پروژه توسط یوبیسافت و تاخیر خوردن Skull & Bones بود. جدیدترین عنوان از سری فارکرای، Far Cry 6 محسوب می‌شود که در سال ۲۰۲۱ روانه بازار گردید و درست مثل عناوین سنتی این فرنچایز، تمرکز آن روی بخش تک‌نفره و داستانی بود.
طرفداران فارکرای فعلا باید منتظر واکنش یوبیسافت به این گزارش باشند و تا چیزی به صورت رسمی تایید نشود، نمی‌توان آن را قطعی در نظر گرفت. با تمام این اوصاف، اینسایدر گیمینگ متعلق به تام هندرسون، خبرنگار مشهور صنعت ویدیو گیم است و از جمله منابع قابل اعتماد در لیک اخبار محسوب می‌شود.
مصاحبه ویجیاتو با بنیان گذار رادار بازی + پاسخ به سوالات شما
به به
من خودم شخصا دیگه گول تبلیغات یوبیسافت رو نمیخورم ، بازی فارکرای ۶ رو اوایل عرضه به قیمت بالا خریدم و ۱ ماه بعد که خواستم بفروشمش قیمتش نصف شده بود بخاطر نمرات و نظر کاربرا
فوتبال مثل زندگی
با تأمین‌کننده‌ی نیروی برق کامپیوتر آشنا شوید

source

توسط funkhabari