البته در حال حاضر تحت درمان قرار دارد
طی مصاحبه‌ی تازه سم نیل با رسانه گاردین (The Guardian) او فاش کرد به سرطان خون مبتلا شده است. این بازیگر ۷۵ ساله در ادامه توضیح داد پس از فهمیدن ماجرا و دست و پنجه نرم کردن با این موضوع، او شروع به نوشتن خاطراتش کرده و همین مساله نیز به او دلیلی برای زندگی کردن بخشیده است.
نیل گفت او سال قبل و در حین درمان، نوشتن کتابش را به عنوان راهی برای گذران وقت و مشغولیت آغاز کرده است. او اظهار داشت:
من متوجه شدم که این کار (نوشتن کتاب خاطرات) در واقع به نوعی دلیلی برای زندگی به من می‌دهد. من در حالی به رختخواب می‌رفتم که با خود فکر می‌کردم: «فردا درمورد آن می‌نویسم، حتما مرا سرگرم خواهد کرد.»
و بدین ترتیب (نوشتن) واقعا نجات‌دهنده بود. چون من نمی‌توانستم بدون اینکه کاری انجام دهم، از این قضیه عبور کنم.
او در ادامه اعلام کرد برای اولین بار در ماه مارس سال گذشته و به دنبال جریان تبلیغاتی فیلم Jurassic World: Dominion دچار نوعی غده متورم و بدخیم شده است.
این‌گونه که از گزارش‌ها معلوم است او در این کتاب از تجربه‌اش با شیمی‌درمانی و اولین باری که این نوع درمان برای او با شکست مواجه شده سخن می‌گوید. گرچه به‌نظر می‌رسد او تا حدودی بهبود یافته ولی این پروسه هر ماه یک بار برای باقی عمرش ادامه خواهد داشت. نیل همچنین به گاردین گفت:
من نمی‌‎توانم وانمود کنم که سال گذشته لحظاتی بس تلخ و تاریک برایم به ارمغان نیاورده اما آن لحظات تاریک، با آمدن روزهای روشن از بین رفتند. همین مساله باعث شده تا برای هر روز و همه‌ی دوستانم سپاسگزار باشم.
فقط اینکه از زنده بودنم خوشحالم.
کتاب سم نیل تحت عنوان ?Did I Ever Tell You This در تاریخ ۲۱ مارس سال جاری میلادی (۱ فروردین ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.
چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟
نمی دونم چرا اما واقعا دلم میخواد بخونم کتابشون رو
امیدوارم حالشون زود تر خوب شه
دنباله‌روی از فرمول Payday یا یک بازی واقعا جدید؟
عید نوروز مینی سریال خوب چی ببینیم؟!

source

توسط funkhabari