آیا بالاخره مفیستو را خواهیم دید یا خیر؟
به تازگی شایعاتی در رابطه با ایفای نقش مفیستو توسط ساشا بارون کوهن در یکی از عناوین سریالی دیزنی پلاس به گوش می‌رسد.
به گفته‌ی جف اسنایدر؛ میزبان پادکست The Hot Mic که تا به حال اطلاعات مفید و صحیحی را در این رابطه فاش کرده، فیلمبرداری سریال Agatha: Coven of Chaos در حال انجام است و قرار بر این شده تا کوهن به جای شخصیت مفیستو در آن به ایفای نقش بپردازد. همچنین علاوه بر این مورد اسنایدر گزارشات و شایعات پیشین در رابطه با نقش داشتن مفیستو و کوهن در دنیای سینمایی مارول (MCU) را تایید کرد.
برای اولین بار در ماه اکتبر سال گذشته بود که گزارش‌هایی مبنی بر اینکه «کوهن اولین نقش‌آفرینی خود به عنوان مفیستو را در سریال Ironheart انجام خواهد داد» شنیده شد. این سریال دیزنی پلاس که اسپین آف مجموعه‌ی Iron Man (مرد آهنی) محسوب می‌شود قرار است دنباله‌ی مستقیم فیلم Black Panther: Wakanda Forever باشد. مدتی نگذشت که این شایعات توسط رسانه ددلاین و به نقل از یک منبع ناشناس نیز تایید شد. با این حال چیزی که قضیه را جنجالی‌تر می‌کرد، دیده شدن کوهن در مناطقی که معمولا برای فیلمبرداری و تولیدات استودیوی مارول در نظر گرفته می‌شود، بود.
مفیستو که برای اولین بار در سال ۱۹۶۸ در یکی از کمیک‌های شخصیت سیلور سرفر ظاهر شد از ابتدای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تا به حال یکی از کاراکترهایی است که طرفداران همواره برای حضورش بسیار هیجان‌زده هستند.
ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟
اتفاقا بودنش تو سریال اگاتا منطقی تره تا ایرون هارت
عید نوروز مینی سریال خوب چی ببینیم؟!
از عمو مارول تا خانواده سیوانا

source

توسط funkhabari