نیاز به یک ماه زمان بیشتر
کمیسیون اروپا یکی از مهم‌ترین سازمان‌هایی است که باید خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت را تایید کند ولی به نظر می‌رسد برای تصمیم نهایی آمادگی ندارد. 
کمیسیون اروپا پیش از این قصد داشت در تاریخ ۲۵ آپریل (۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) تصمیم نهایی خود را مشخص کند. اکنون رویترز گزارش داده که این سازمان این کار را با یک ماه تاخیر انجام می‌دهد و تا تاریخ ۲۲ می ( ۱ خرداد ۱۴۰۲) باید منتظر بمانیم تا از موافقت یا مخالفت آن‌ها با این معامله ۶۸ میلیارد دلاری اطلاع پیدا کنیم. 
کمیسیون اروپا قصد دارد برای اتخاذ یک تصمیم درست، از نظر شرکت‌های رقیب و کاربران نیز استفاده کند. این سازمان نگران افزایش بیش از حد نفوذ Microsoft در بازار ویدئو گیم است و می‌ترسد که خرید اکتیویژن بلیزارد رقابت در این صنعت را از بین ببرد. سونی نیز در تلاش برای جلوگیری از این قرارداد بوده و به همین خاطر باید اسرار تجاری خود را منتشر کند.
موضوع مهم در خرید اکتیویژن بلیزارد سرنوشت فرانچایز کال آو دیوتی است. مایکروسافت بارها تاکید کرده که برنامه‌ای برای انحصار سری بازی Call of Duty ندارد. به همین خاطر یک سری قرارداد ۱۰ ساله با شرکت‌هایی مثل نینتندو امضا کرده تا نسخه‌های جدید کال آو دیوتی را به کامل‌ترین شکل ممکن برای کنسول‌های آن‌ها منتشر کند. 
سرنوشت خرید کمپانی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت هنوز مشخص نیست و این امکان وجود دارد که سازمان FTC و اتحادیه اروپا مانع نهایی شدن آن شود.
چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟
از یک سال قبل ( تقریبا ) فرصت داشتید ، دیگه میخواید چیو برسی کنید ؟
اگه داده بودن یه عده خرس تنبل ( همون حیونایی که خیلی کند حرکت میکنن ) بررسی کنن تا الان نتیجه گیری کرده بودن
داداش های عزیزی که تو FTC و اتحادیه اروپا
بر سر برسی این خرید کارمیکنن
یه پیام دارم براشون:
کی به شما گفت روی این پرونده کار کنین
خو لامصبا تایید کنید دیگه
اگر میخواید رد کنید خو راحت بگید
یکساله ما رو فیشاری میکنید
سونی هم بیشتر بهشون فشار وارد می‌کنه اینا هم دوبرابر به ما فیشار وارد میکنن
مشتاقم بدونم دقیقا چیکار میکنن
فکر کنم اگه از خیر انحصار الدر اسکرولز ۶ (جایی که سونی انگشت گذاشته) بگذره ، عدم تاییدش واقعا دور از ذهن خواهد بود !
عید نوروز مینی سریال خوب چی ببینیم؟!
از عمو مارول تا خانواده سیوانا

source

توسط funkhabari