فاجعه‌ای دیگر در راه است
بازی The Lord of the Rings: Gollum چند روز پیش منتشر شد و بدون شک نمی‌توان آن را چیزی بیشتر از لکه ننگی در فرانچایز ارباب حلقه ها دانست.
بازخوردهای طرفداران و منتقدان به اندازه‌ای بوده که استودیو Daedalic Entertainment مجبور شد از همه عذرخواهی کند. استودیو قول داده‌ که با انتشار آپدیت، مشکلات بازی The Lord of the Rings: Gollum را برطرف کند. با این وجود به نظر می‌رسد که استودیو سازنده Gollum روی یک بازی دیگر از سری The Lord of the Rings کار می‌کند.
وبسایت آلمانی Wirtschaft اعلام کرد که Daedalic از دولت آلمان ۲ میلیون یورو کمک مالی دریافت کرده است. آن‌ها وظیفه دارند عنوانی توسعه دهند که در جهانی پر از موجودات افسانه‌ای جریان دارد و داستان جدیدی از دید یک شخصیت خاص را روایت کنند. این موضوع می‌تواند به دنباله Gollum یا بازی دیگری از سری ارباب حلقه‌ها اشاره داشته باشد. 
البته این احتمال وجود دارد که بازی‌ها بعدی این توسعه دهنده ربطی به ارباب حلقه ها نداشته باشد. اگر استودیو بازهم روی بازی The Lord of the Rings کار کند، احتمال کنسل شدن آن با توجه به واکنش بد طرفداران وجود دارد. با این وجود هنوز اطلاعات زیادی در این زمینه وجود ندارد و باید منتظر واکنش Daedalic به این خبر باشیم. 
بازی The Lord of the Rings: Gollum سه روز پیش برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر شد.
چجوری تمام بازی‌ها رو با کامپیوتر تجربه کنیم؟ حتی زلدا و گاد آو وار
نه دیگه واقعا بیشتر از این نباید گند بزنن . اصلا خجالت نمیکشن از گندی که زدن ؟ بعد بازم میخوان یه شت دیگه بسازن ؟
عزیزای دل
فعلا حرکتی نزنین سنگین تره
این تر زد اون یکی یه چیز دیگه میزنه
اگه میخواین با ساخت بازی جدید گند رو جمع کنین تشکر ،نسازین بهتره
دولت آلمان حاضر شده پول بده بهشون برای فاجعه احتمالی بعدی ؟!
کاش آنگلا مرکل برگرده ! 😂😂
واقعا این بازی یه افتضاح کامل بود بدون شک
زمان تغییر است
تجربه‌ی صوتی باکیفیت با ریزر

source
تولید محتوا

توسط funkhabari