copy
به‌دنبال برگزاری رویداد پلی استیشن 2023، طرفداران امیدوارند که استودیو اینسامنیاک گیمز بتواند قدیمی‌ترین میم مرد عنکبوتی را در بازی Spider-Man 2 احیا کند. 
بعد از گذشت دو سال از معرفی بازی Spider-Man 2، طرفداران بالاخره نگاهی ویژه به اولین گیم پلی شاهکار بعدی اینسامنیاک گیمز داشتند. درحالیکه این تریلر مکانیک‌های کامبت و ویژگی‌های جدید بازی را به نمایش گذاشت، مهمترین بخش آن لباس سیمبیوتی پیتر و قدرت‌های منحصربه‌فردش بود که حسابی در فضای مجازی سر و صدا کرده است. حالا با توجه به پیوند پیتر با سیمبیوت ونوم و تایید شدن بازگشت شخصیت شاکر، طرفداران خواهان احیا شدن میم مرد عنکبوتی شدند.
این میم معروف از انیمیشن سریالی مرد عنکبوتی که در دهه نود پخش می‌شد نشات می‌گیرد. درست مثل این بازی‌‌ و کمیک‌ها، پیتر با سیمبیوت ونوم پیوند خورده و رفته رفته تحت تاثیر نیروی تاریکش قرار می‌گیرد. وقتی پیتر در یکی از قسمت‌ها با شاکر روبرو می‌شود، او را تعقیب می‌کند و خشمگینانه فرید می‌زند، “برگرد اینجا شاکر، نمی‌توانی برای همیشه از من فرار کنی”. این صحنه به‌قدری خوب بود که طرفداران بلافاصله از آن یک میم ساختند تا همیشه در یادها باقی بماند.
حالا شاید بپرسید دقیقا چه چیزی باعث شد تا طرفداران یاد این میم قدیمی و معروف بیوفتند؟ دقیقا دو روز پس از برگزاری رویداد پلی استیشن، کاربری به‌نام MrFlippy616 در توییتر نوشت، اکنون که پیتر کنترل سیمبیوت ونوم را بدست گرفته و شخصیت شاکر نیز در ابتدای تریلر دیده شده (وقتی کروین در تبلت خود به نقشه شهر نیویورک نگاه می‌کند، می‌توان شاکر را گوشه صفحه دید)، احتمال احیا شدن این میم خنده‌دار توسط تیم توسعه اینسامنیاک گیمز بسیار بالاست.
صداپیشگی یوری لوینتال (Yuri Lowenthal) در این بازی بی‌نظیره، چراکه او به بهترین شکل ممکن خشم و عصبانیت پیتر را در صدایش منعکس می‌کند. حضور شخصیت شاکر هم به‌صورت رسمی در ابتدای تریلر تایید شده است، بنابراین تیم توسعه تمام آنچه که برای احیا کردن این میم نیاز است را در اختیار دارند. بهترین سناریو می‌تواند طراحی ماموریتی فرعی باشد که در آن پیتر به تعقیب و گریز شاکر در سطح شهر پرداخته و با لحنی خشمگین او را تهدید می‌کند.
بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 پاییز سال جاری به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.source

توسط funkhabari