بسته به زمان پایان یافتن اعتصابات نویسندگان
رئیس بخش درام شبکه HBO فاش کرد که فصل دوم سریال The Last of Us در حال حاضر برای پخش در سال ۲۰۲۵ در نظر گرفته شده است.
ماه گذشته گفته شده بود که تولید فصل دوم سریال The Last of ‌Us به دلیل اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است. در این گزارش گفته شده بود که روند انتخاب بازیگران برای هر نقش در حال انجام بوده و ظاهرا از آن‌ها خواسته شده بود تا لاین‌های مربوط به خود در The Last of Us Part 2 را تا قبل از رها شدن کامل پروژه بخوانند. در حالی که این گزارش یک ایده کلی برای زمان نمایش فصل دوم ارائه می‌کند، اما اکنون به یک زمان دقیق‌تر اشاره شده است.
«فرانچسکا اورسی»، رئیس بخش درام HBO در صحبت با نشریه Deadline در مورد این موضوع توضیح داد که اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا چه تاثیری روی سریال‌های آینده این شبکه مانند White Lotus و البته The Last of Us خواهد گذاشت صحبت کرد.
او در مصاحبه خود به‌طور خاص به فصل دوم سریال The Last of Us اشاره کرد و گفت:
هرچند در حال حاضر تمام روند ساخت متوقف شده است، امیدوارم که بتوانیم هرچه زودتر به نتیجه‌گیری برسیم. در غیر این صورت باید ارزیابی کنیم که برنامه ما برای سال ۲۰۲۴ چیست و چه نمایش‌هایی قرار است برای سال ۲۰۲۵ ارائه شوند. ما برای زمانی از سال ۲۰۲۵ به‌دنبال انتشار The Last of Us بوده‌ایم.
نکته قابل توجه اینکه اورسی در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرده که همه‌چیز به اعتصابات انجمن نویسندگان و زمان پایان دادن به آن بستگی دارد. او همچنین اعتراف کرد که اگر این اعتصابات ۶ تا ۹ ماه طول بکشد، شاید سریال‌های اشاره شده برای پخش آماده نشوند.
چجوری تمام بازی‌ها رو با کامپیوتر تجربه کنیم؟ حتی زلدا و گاد آو وار
زمان تغییر است
تجربه‌ی صوتی باکیفیت با ریزر

source
تولید محتوا

توسط funkhabari