ناشر نسخه اصلی بازی
THQ Nordic در توییتی خطاب به Remedy Entertainment اعلام کرده که دوست دارد به عرضه فیزیکی بازی ترسناک موردانتظار Alan Wake 2 کمک کند.
در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که رمدی هیچ برنامه‌ای برای انتشار نسخه فیزیکی بازی Ala‌n Wake 2 ندارد تا بتواند به این روش، قیمت این عنوان را پایین نگه دارد (۶۰ دلار برای کنسول و ۵۰ دلار برای پی‌سی).
THQ Nordic که برای بازی اصلی Alan Wake با Remedy همکاری کرده بود تا آن را به‌صورت فیزیکی برای پی‌سی منتشر کند، اکنون در توییت جدیدی به تصمیم این استودیو برای انتشار بازی جدید فقط به صورت دیجیتال انتقاد کرده است. در این توییت که حساب اصلی Remedy و Alan Wake در آن‌ها منشن شده است، نوشته شده:
اگر به یاد داشته باشید، ما در گذشته نسخه فیزیکی بازی Alan Wake را منتشر کرده بودیم. و هنوز هم افراد بسیار زیادی هستند که برخلاف یک نفر (یا یک شرکت) نسخه فیزیکی را دوست دارند. به آن فکر کنید! ما دوست داریم که دوباره این کار را انجام دهیم.
این توییت تاکنون نزدیک به ۳۵۰۰ لایک دریافت کرده که نشان می‌دهد طرفداران از انتشار نسخه فیزیکی Alan Wake 2 استقبال می‌کنند. با این وجود، در زمان نگارش این خبر، Remedy هنوز به توییت ارسالی THQ Nordic هیچ پاسخی ارائه نکرده است.
بازی Alan Wake 2 که در رویداد Summer Game Fest گیم‌پلی جدیدی از آن نمایش داده خواهد شد، در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) برای پی‌سی (فقط از طریق استور اپیم گیمز)، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.
چجوری تمام بازی‌ها رو با کامپیوتر تجربه کنیم؟ حتی زلدا و گاد آو وار
زمان تغییر است
تجربه‌ی صوتی باکیفیت با ریزر

source
تولید محتوا

توسط funkhabari