آمازون با انتشار تیزری جدید خبر از حضور شخصیت سولجربوی در قسمت جدید مجموعه تلویزیونی Gen V داده است.

جنسن اکلس را می‌توان به عنوان یکی از محبوبترین بازیگران حال حاضر هالیوود به شمار آورد که طرفداران دی‌سی و مارول خواهان حضور وی در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی ژانر ابرقهرمانی هستند. با این حال این بازیگر ۴۵ ساله حضوری پررنگ و تماشایی را در فصل سوم مجموعه تلویزیونی The Boys (پسران) به عنوان سولجربوی رقم زد و وقایعی جذاب را به ارمغان آورد. مسئله‌ای که سران کمپانی آمازون را مجاب کرده تا سولجربوی را این بار در اسپین‌آفی به نام Gen V (نسل وی) با انتشار تیزری جذاب بازگردانند.

مجموعه تلویزیونی Gen V در دنیای The Boys به وقوع پیوسته و حول محور گروهی از جوانان جویای نام جریان دارد که به سبب قدرت‌های فرابشری سعی دارند تا شهرتی را برای خود به دست آوردند. با این حال دنیای خلق شده توسط گارث انیس و داریک رابرتسون بسیار بی‌رحم‌تر از آن است که به این جوانان فرصتی برای تجربه زندگی عادی بدهد و آن‌ها با وقایعی تلخ و شوکه‌کننده مواجه می‌شوند که دیدگاهشان را نسبت به مقوله ابرقهرمانی دگرگون می‌کند.

حال نیز با توجه به این که قسمت جدید Gen V به زودی پخش خواهد شد، تیزری منتشر شده که مخاطبین را برای حضور سولجربوی آماده می‌کند. تیزری با حال و هوای شخصیتی این به اصطلاح ابرقهرمان که می‌تواند طرفدارانش را به وجد بیاورد.

آخرین‌ باری که جنسن اکلس را در قامت سولجربوی مشاهده کردیم مربوط به سکانس پایانی فصل سوم The Boys می‌شود که وی به کپسول خواب بازگشته و طرفداران از سرنوشت وی بی‎‌اطلاع مانده‌اند. امید می‌رود که حضور پدر هوملندر در اسپین‌آف Gen V بتواند به سوالات طرفداران پاسخ داده و حتی زمینه را برای بازگشت وی در فصل چهارم پسران مهیا نماید.

برای مشاهده قسمت جدید سریال Gen V باید تا ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) منتظر بمانید.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari