طراح ارشد ماموریت‌های Starfield که در عین حال مدیر طراحی این بازی نیز به شمار می‌آید، از بتسدا جدا می‌شود تا به دیگر توسعه‌دهندگان کهنه‌کار این ژانر کمک کند تا عنوان نقش‌آفرینی جهان باز دیگری را بسازند.

ویل شن (Will Shen) از زمان عنوان Fallout 3 روی ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی بتسدا کار کرده است. وی در مصاحبه‌ی اخیر خود با Game Developer تایید کرد که بتسدا را ترک می‌کند و به استودیوی Something Weird Games می‌پیوندد. این استودیو توسط برخی از رهبران سابق بتسدا تاسیس شده است. این استودیو اکنون مجموعه‌ای از توسعه‌دهندگان سابق عناوین نقش‌آفرینی از شرکت‌های بتسدا، بایوور (Bioware) و آبسیدین (Obisidian) را در خود جای داده است.

طراح ماموریت‌های Starfield می‌گوید نقش جدید او شکاف بین تیم‌های روایی و طراحی استودیو را برای کمک به بازی برای دستیابی به چشم‌انداز منسجم‌تری پر می‌کند. وی در این باره اظهار داشت:

من فکر می‌کنم یکی از چیزهایی که باعث می‌شود بازی‌های نقش‌آفرینی AAA واقعاً گرد هم آیند، زمانی است که احساس می‌شود بازی به نوعی جهت منحصر به‌ فرد دارد.

اولین ساخته‌ی استودیوی Something Weird Games یک بازی نقش‌آفرینی کاملاً جدید به نام Wyrdsong است که یک محیط فانتزی تاریک را با اسطوره‌های دنیای واقعی و وحشت‌های تاریخی ترکیب می‌کند. پیش‌تر جف گاردینر (Jeff Gardiner)، مدیر استودیوی مذکور، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gamesradar به ارائه‌ی اطلاعاتی از این بازی پرداخت.


منبع: Gamesradar

source

توسط funkhabari