تقریباً یک هفته قبل از انتشار بستۀ‌الحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077، نقدها و نمرات آن از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

در ادامه خلاصه‌ای از نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های مختلف را مطالعه می‌کنید:

Gamespot 10/10

Phantom Liberty شامل بهترین‌های Cyberpunk 2077 برای به ارمغان آوردن یک نقش‌آفرینی شوتر با داستانی درگیرکننده، محتویات جانبی جذاب و یک پایان‌بندی فراموش‌نشدنی می‌شود.

Atomix 9.6/10

بازگشت به این دنیا بسیار لذت‌بخش بود و حداقل در این مورد، از همان لحظۀ اول عاشق آن شدم.

Worth Playing 9.5/10

در پایان، اگر از بازی پایه لذت نبرده باشید، بسۀ‌الحاقی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty نظر شما را تغییر نمی‌دهد. اما اگر حتی مقدار کمی از بازی پایه لذت برده باشید، پس Phantom Liberty یک محتوای عالی برای شما خواهد بود. این DLC شامل برخی از بهترین مموریت‌ها، سلاح‌های جالب و وقت گذرانی با آلبا می‌شود.

Meristation 9.2/10

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty با مقدار زیادی محتوا و داستانی که یکی از بهترین کارهای استودیوی سازنده است، یک بستۀ‌الحاقی فوق‌العاده به حساب می‌آید.

IGN 9/10

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty یک تحول قابل توجه و کام‌‍‌بک برای آیندۀ نقش‌آفرینی‌های استودیوی سی‌دی پراجکت محسوب می‌شود که از انیمه و آپدیت ۲.۰ آغاز شد.

Gamersky 8.9/10

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در قالبی که برایش موجود بود، وظیفۀ خود را به نحو احسن انجام داده و از چندین جهت بازی پایه را نیز بهبود می‌دهد. داستان خط اصلی به شکلی یکپارچه با نایت سیتی ادغام شده و برخی کوئست‌های جانبی تنوع و گزینه‌های روایی بیشتری پیش روی شما قرار می‌دهند. آپدیت ۲.۰ نیز چندین سیستم را بهبود داده و مشکلات زیادی که درون مکانیک‌ها قرار داشت را برطرف کرده‌اند.

Gameinformer 8.5/10

اگرچه Phantom Liberty یک سر و گردن بالاتر از کل پکیج Cyberpunk قرار نمی‌گیرد، اما تجربۀ خوبی را ارائه می‌دهد، به مانند تجهیزات سایبری‌ای که مدت‌ها منتظر بودید تا آن‌ را به خود متصل کنید.

Metro GameCentral 8/10

یک بستۀ‌الحاقی مستحکم و پر از کاراکتر که آرک رستگاری Cyberpunk 2077 را تکمیل می‌کند و حالا آن را به عنوان یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های جهان باز نسل مطرح می‌سازد.

Attack of the Fanboy 7/10

Phantom Liberty لحظات عالی و به یاد ماندنی‌ای دارد، اما در نهایت یک داستان دلهره‌آور جاسوسی را با کستی از شخصیت‌های غیرجذاب ارائه می‌دهد و بازیگران مشهور نیز نمی‌توانند آن را نجات دهند.

PC Invasion 3.5/10

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty شامل یک سری بهبودها می‌شود، اما نهایتا در دستیابی به وعده‌هایی که داده است شکست می‌خورد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۴ مهر ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

source

توسط funkhabari