انیمیشن سریالی Arcane از وقایع و شخصیت‌هایی بهره می‌برد که در دنیای بازی ویدیویی League of Legends کنون هستند.

عنوان League of Legends (لیگ افسانه‌ها) در ژانر موبا را می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی خطاب کرد که توسط استودیو رایت گیمز به ارمغان آورده شده است. استودیویی که در سال ۲۰۲۱ با همکاری کمپانی نتفلیکس اقتباسی انیمیشنی و سریالی تحت عنوان Arcane (آرکین) را تدارک دید که به سبب جلوه‌های بصری چشم‌نواز، داستان و شخصیت‌پردازی جذاب و موسیقی‌های شنیدنی با بازخورد کم‌نظیری از سوی مخاطبین روبرو شد و رکوردهای جالب توجهی را به ثبت رساند.

در حالی که طرفداران منتظر پخش فصل دوم این انیمیشن سریالی هستند، استودیو رایت گیمز لور داستانی League of Legends را بروزرسانی کرده و اعلام نموده که تمامی داستان‌های روایات شده در مدیوم‌های گوناگون بخشی از دنیای این فرنچایز بوده و کاملاً کنون خواهند بود.

لورا دی‌یانگ به عنوان مدیر بخش خلاقیت استودیو رایت گیمز اعلام نموده که آن‌ها طی سال‌های اخیر از ناهماهنگی و چند پارگی داستان‌های روایت شده براساس دنیای League of Legends نگران و ناراضی بوده و اعتقاد داشتند که به اعتبار فرنچایزشان لطمه وارد شده است. به همین سبب نیز تصمیم گرفتند تا Arcane و باقی آثار مرتبط با LOL را تحت یک دنیای واحد با یکدیگرادغام نموده و تمامی وقایع آن را کنون در نظر بگیرند.

چنین تصمیمی از دیدگاه لورا دی‌یانگ سبب می‌شود تا طرفداران لیگ افسانه‌ها نسبت به حجم عظیمی از رویدادها و شخصیت‌ها گیج و گمراه نشده و از دنبال کردن وقایع لذت کافی را ببرند.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari