پارت اول فیلم The Three Musketeers اقتباسی زیبا و تماشایی از رمان الکساندر دوما بود که مخاطبین را برای دنباله آن در انتظار گذاشته است.

رمان “۳ تفنگدار” نوشته الکساندر دوما را می‌توان به عنوان یکی از بهترین داستان‌های روایت شده در ژانر تاریخی و ماجراجویی خطاب کرد که در نزد مردم کشور فرانشه از ارزش و اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد تا حدی که کارگردانی همچون مارتین بوربولان اقتباسی ۲ بخشی را به عنوان پرهزینه‌ترین ساخته‌های تاریخ سینمای این کشور برای سینماگران تدارک دیده و بخش نخست با عنوان The Three Musketeers: D’Artagnan (سه تفنگدار: دارتانیان) اواسط امسال در دسترس قرار گرفته است.

در ساخته‌های مارتین بوربولان به مانند همیشه شاهد جوان دلیر و تسلیم‌ناپذیری به نام دارتانیان هستیم که در مسیر ماجراجویی‌های خود با تفنگداران پادشاه لوئی سیزدهم یعنی آتوس، پورتوس و آرامئیس آشنا شده و تبدیل به دوستانی بسیار نزدیک و وفادار می‌شوند. دوستانی که خود را ۴ تفنگدار نامیده و کشور فرانسه و شخص پادشاه را از تهدیدات مختلف در امان نگه می‌دارند.

در The Three Musketeers: D’Artagnan شاهد اتحاد ۴ تفنگدار بر علیه دشمنان پادشاهی بودیم که در راس آن‌ها زنی به نام میلادی د وینتر با هنرنمایی اوا گرین قرار داشت. زنی مرموز و خبیث که بخش دوم این مجموعه یعنی The Three Musketeers: Milady (سه تفنگدار: میلادی) حول محور او و مقابله با شرارت‌هایش جریان خواهد داشت.

حال نیز تریلری از این مجموعه ۲ بخشی منتشر شده که نگاهی گذرا به بخش اول داشته و مخاطبین را با شخصیت میلادی آشنا می‌کند. تریلری زیبا و حماسی که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

فیلم The Three Musketeers برای اکران در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) برنامه ریزی شده است. اگر که از طرفداران حماسه الکساندر دوما به شمار می‌روید، می‌توانید معرفی بخش نخست را در اینجا مطالعه نمایید.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari