به تازگی تیزرهایی برای فیلم Godzilla Minus One منتشر شده که در آن، حمله گودزیلا به نمایش گذاشته می‌شود.

فیلم Godzilla Minus One جدیدترین اثر ساخته شده از این فرنچایز کایجو کلاسیک به شمار می‌رود که به نوعی ریبوتی برای آن است و حالا نیز دو تیزر تازه برای آن منتشر شده که هرج و مرج و آشوب ناشی از حمله گودزیلا را به نمایش در می‌آورند.

اولین تیزر منتشر شده برای این اثر سینمایی ژاپنی، That’s Godzilla نام دارد و نیم نگاهی از قتل عام و آشوبی که گودزیلا بر سر ژاپن آورده را به نمایش می‌گذارد. این تیزر صحنه‌های مهم و خارق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد که مردم در حال گریز از دست این موجود مخوف هستند. در پایان این تیزر نیز گودزیلا یک قطار را به دهان می‌گیرد که اشاره‌ای به صحنه‌ای نمادین از فیلم سال ۱۹۵۴ میلادی است.

دومین تریلر منتشر شده برای فیلم با عنوان vs. Godzilla است و صحنه‌های بیشتری از حمله گودزیلا را به نمایش می‌گذارد و شامل شارژ شدن دم گودزیلا برای آزاد کردن نفس اتمی‌اش است. این تیزر همچنین بیرون آمدن گودزیلا از داخل آب را به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد این موجود در کنار قایق‌ها چه اندازه غول‌پیکری دارد. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم Godzilla Minus One ریبوتی برای این مجموعه به شمار می‌رود و اتفاقات آن نیز در ژاپن پس از جنگ جهانی دوم جریان دارد و داستان مردم این کشور را بازگو می‌کند که باید با این موجود مخوف مواجه شوند. این فیلم همزمان با ۶۹مین سالگرد این فرنچایز در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۳ در ژاپن اکران خواهد شد.

این فیلم به صورت محدود در تاریخ ۲۹ نوامبر در آمریکا و دیگر کشورها اکران می‌شود و سپس در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ (جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲) اکران سراسری آن شروع خواهد شد.

منبع: Collider

source

توسط funkhabari