یوری لوونتال (Yuri Lowenthal)، بازیگر نقش پیتر پارکر در بازی Marvel’s Spider-Man 2، انتخاب غیرمنتظره ای برای شرور مورد علاقه خود از دنیای اسپایدرمن داشت.

لوونتال در مصاحبه‌ای با Gamesradar گفت:

این انتخاب سختی است. با توجه به تمام چیزهایی که بین اسپایدرمن، پیتر پارکر و دکتر اختاپوس ساخته‌ایم، دشوار است که عاشق این رابطه نباشیم.

او البته به رابطه مربی شاگردی اشاره می‌کند که هسته اولین بازی ابرقهرمانی کمپانی اینسامنیاک (Insomniac) بود، اما این بازیگر شخصیت شرور دیگری را در ذهن داشت. او ادامه داد:

یکی از شرورهایی که همیشه دوست داشته‌ام و از همان ابتدا برای حضور در بازی‌ها به آن اصرار داشتم، Spot است. من می‌گفتم: «آیا می‌توانیم Spot را در این بازی جدید قرار دهیم؟. البته، او در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse ظاهر می‌شود، بنابراین من به نوعی در هر دو دنیا چیزی که می‌خواستم را بدست آوردم.

لوونتال پیش از این گفته بود که شروران دنیای اسپایدرمن بعد از بتمن در رتبه دوم قرار دارد و همچنان بر این باور است که آن‌ها برخی از به یاد ماندنی‌ترین افراد شرور هستند. اما پس از تأمل، لوونتال گزینه دوم و حتی غیرمنتظره‌تری داشت. این بازیگر گفت:

من اکنون این را به عنوان یک شوخی می‌گویم، زیرا حتی با گفتن این حرف احساس احمق بودن می‌کنم، اما بزرگترین دشمن پیتر… خودش است. این احساس گناه، عدم اعتماد به نفس اوست. پیتر خودش را خیلی بیشتر از هر شروری کتک می‌زند.

وقتی صحبت از بزرگترین دشمن Spider-Man 2 و به طور کلی شناخته شده ترین شرور اسپایدرمن می‌شود، لوونتال اعتراف کرد که زیادی با ونوم ارتباط برقرار نمی‌کند:

منظورم این است که همه ونوم را دوست دارند. خنده‌دار است، زیرا من در زمانی که ونوم دشمن بزرگ اسپایدرمن بود، کمیک‌های اسپایدرمن را نمی‌خواندم. بنابراین می‌دانم که ونوم برای اغلب مردم بسیار مهم است، اما شاید برای من کم‌تر، زیرا من مدت‌ها قبل از اینکه ونوم به وجود بیاید، روی اسپایدرمن تمرکز کرده بودم.

source

توسط funkhabari