تحلیل پوند انگلیس – سه شنبه ۲ آبان

هر چند جفت ارز GBPUSD تقویت شده است اما هنوز هم بین سطوح ۱٫۲۰۳۶-۱٫۲۳۳۶ قرار دارد و ساختار بازار خنثی یا رنج است.

از دید فروشندگان، اگر نرخ برابری پوند به دلار از کف قیمتی ۱٫۲۰۳۶ عبور کند، رالی نزولی بلندمدت اخیر تا حمایت کلیدی ۱٫۱۸۰۱ احیا خواهد شد.

با این حال از دید خریداران، اگر GBPUSD مقاومت ۱٫۲۳۳۶ را بشکند، می توان انتظار شروع حرکت صعودی جدید ابتدا تا اصلاح ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی در ۱٫۲۴۵۸ را داشت.


تحلیل پوند انگلیس – دوشنبه ۱ آبان

ساختار پوند به دلار خنثی یا رنج است. از دید فروشندگان، اگر نرخ ۱٫۲۰۳۶ دلار شکسته شود، رالی نزولی بلندمدت اخیر تا حمایت کلیدی ۱٫۱۸۰۱ احیا خواهد شد.

با این حال از دید خریداران، اگر GBPUSD از مقاومت ۱٫۲۳۳۶ عبور کند، روند کوتاه مدت بازار تا اصلاح ۳۸٫۲ درصد فیبوناچی در ۱٫۲۴۵۸ صعودی خواهد شد.


تحلیل پوند انگلیس – جمعه ۲۸ مهر

جفت ارز GBPUSD بالای نرخ ۱٫۲۰۳۶ نوسان می کند و ساختار بازار خنثی یا رنج است. تا زمانی که مقاومت ۱٫۲۳۳۶ پابرجاست، چشم انداز تکنیکال جفت ارز نزولی باقی خواهد ماند.

از دید فروشندگان، اگر جفت ارز نرخ ۱٫۲۰۳۶ دلار را بشکند، می توان انتظار احیای رالی نزولی بلندمدت اخیر تا حمایت کلیدی ۱٫۱۸۰۱ را داشت.

با این حال از دید خریداران، اگر نرخ برابری پوند انگلیس به دلار آمریکا از مقاومت ۱٫۲۳۳۶ عبور کند، می تواند تا میانگین نمایی ۵۵ روز در ۱٫۲۳۷۴ دلار حرکت کند.


تحلیل پوند انگلیس – پنجشنبه ۲۷ مهر

نوسانات GBPUSD بالای نرخ ۱٫۲۰۳۶ ادامه دارند و ساختار بازار خنثی یا رنج است. از دید فروشندگان، اگر جفت ارز از نرخ ۱٫۲۰۳۶ دلار عبور کند، می توان انتظار احیای رالی نزولی بلندمدت اخیر تا حمایت کلیدی ۱٫۱۸۰۱ را داشت.

با این حال از دید خریداران، اگر نرخ برابری پوند به دلار مقاومت ۱٫۲۳۳۶ را بشکند، می تواند تا میانگین نمایی ۵۵ روز در ۱٫۲۳۸۳ دلار جهش کند.


تحلیل پوند انگلیس – چهارشنبه ۲۶ مهر

روند کوتاه مدت پوند انگلیس به دلار آمریکا خنثی یا رنج است. از دید فروشندگان، اگر نرخ ۱٫۲۰۳۶ دلار شکسته شود، می توان شاهد احیای رالی نزولی بلندمدت اخیر تا حمایت کلیدی ۱٫۱۸۰۱ بود.

با این حال از دید خریداران، اگر GBPUSD از مقاومت ۱٫۲۳۳۶ عبور کند، می تواند به میانگین نمایی ۵۵ روز در ۱٫۲۳۹۴ دلار برسد.

source

توسط