پس از محبوبیت بی‌سابقه مجموعه تلویزیونی Squid Game حال نوبت به برگزاری مسابقه‌ای کاملاً واقعی حول محور آن رسیده است.

فصل نخست سریال کره‌ای Squid Game (بازی مرکب) یک موفقیت بی‌سابقه و تاریخی برای کمپانی نتفلیکس در سال ۲۰۲۱ بود که سبب شد تا شاهد گسترش این مجموعه به شیوه‌های گوناگون باشیم. در حالی که مخاطبین این غول سرویس استریم منتظر پخش فصل دوم بازی مرکب هستند اما تا آن زمان می‌توانیم برگزاری مسابقه‌ای واقعی با الهام از این سریال را مشاهده نماییم.

این مسابقه هیجان‌انگیز که تحت عنوان Squid Game: The Challenge (بازی مرکب: چالش) شناخته می‌شود، حول محور ۴۵۶ بازیکن از سراسر جهان جریان دارد که به مانند وقایع سریال بازی مرکب، صاحب شماره‌های مختص به خود شده و وارد مکانی پر رمز و راز می‌شوند. مکانی که میزبان برگزاری مسابقات دیوانه‌وار و خونینی بوده که البته در این رئالیتی شو بدون هیچ خطر و نگرانی به وقوع خواهد پیوست تا در نهایت، برنده این جایزه صاحب مبلغ هنگفت ۴.۵۶ میلیون دلار شود.

شاید برای شما جالب باشد تا بدانید که مبلغ ۴.۵۶ میلیون دلار یک رکورد در تمامی مسابقات برگزار شده در تاریخ خواهد بود که به خودی خود اتفاقی جنجالی و پر سر و صدا به شمار می‌رود. رکوردی که پیشتر در اختیار برنامه The Million Second Quiz با مبلغ ۲.۶ میلیون دلار قرار داشت.

حال نیز تریلر این رئالیتی شو منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

با وجود آن که نگرانی‌های متعددی حول محور مسابقه Squid Game: The Challenge و شیوه برگزاری آن وجود داشته اما کمپانی نتفلیکس با چنین سرمایه‌گذاری عظیمی توجهی به نگرانی‌ها و انتقادات نداشته و پخش این مجموعه را در تاریخ ۲۲ نوامبر (۱ آذر) آغاز خواهد کرد.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari