اعلام شده است که حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) و سطح دشواری Nightmare پس از عرضۀ Alan Wake 2 به بازی اضافه می‌شوند. با گیمفا همراه باشید.

Alan Wake 2 از استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۳ (۵ آبان ۱۴۰۲) منتشر می‌شود. با این حال، پس از عرضه بازی مورد بحث، چیزهای بیشتری از جمله حالت نیو گیم پلاس وجود خواهند داشت. در یک توییت جدید، توسعه‌دهندۀ بازی تأیید کرده است که تمامی سلاح‌های باز شده و مهارت‌های ارتقاء داده شده به حالت نیو گیم پلاس انتقال داده می‌شوند.

پس از عرضه، یک سطح دشواری جدید به نام Nightmare در دسترس قرار خواهد گرفت و یک روایت جایگزین با محتوای ویدیویی جدید نیز ارائه خواهد شد. اینکه روایت مذکور تا چه اندازه داستان اولیه را تغییر می‌دهد و آینده را چگونه تنظیم می‌کند، هنوز معلوم نیست، بنابراین باید منتظر بمانیم و بفهمیم.

عنوان Alan Wake 2 برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس خواهد بود. زمان انتشار حالت نیو گیم پلاس نیز هنوز اعلام نشده، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید. رمدی همچنین در حال کار بر روی دو بستۀالحاقی پولی به نام‌های Night Springs و Lake House است، اگرچه محتوای آن‌ها هنوز مشخص نیست.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari