یک پوسته جدید برای مدت کوتاهی به نسخه فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) بازی Batman: Arkham Knight اضافه شد. با گیمفا همراه باشید.

پوسته جدید به بازیکنان اجازه می‌داد تا از لباس بتمن استفاده شده در فیلم The Batman سال ۲۰۲۲ با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) استفاده کنند. همانطور که توسط یک کاربر توییتر به نام Andrew4586 مشاهده شده، اسکین مورد بحث به آرامی و بدون ایجاد سر و صدای خاصی به بازی اضافه گشته بود.

این لباس به سادگی “The Batman – ۲۰۲۲” نام داشت و با عبارت «من سایه هستم» همراه بود.

Andrew4586

با این حال، بازیکنان اکنون گزارش می‌دهند که پوسته مذکور به همان سرعتی که اضافه شده بود، برداشته شده است. هنوز مشخص نیست که این پوسته آیا قرار است چه در فروشگاه اپیک گیمز و چه در تمام قالب‌ها به بازی اضافه شود یا خیر.

لباس بتمن از فیلم The Batman برای مدت کوتاهی به Arkham Knight در فروشگاه اپیک گیمز اضافه شد.

بازی Batman: Arkham Knight نیز به زودی و برای اولین بار به عنوان بخشی از Batman: Arkham Trilogy به کنسول نینتندو سوییچ می‌آید. Batman: Arkham Trilogy شامل Arkham Asylum ،Arkham City ،Arkham Knight و تمام DLCهای منتشر شده خواهد بود.

با این حال، اوایل این ماه اعلام شد مجموعه سوییچ که قرار بود در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲) عرضه شود، دو ماه عقب افتاده است. حساب رسمی توییتر این بازی در آن زمان نوشت:

Batman: Arkham Trilogy برای نینتندو سوییچ در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۰ آذر ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد. زمان بیشتری نیاز است تا بازیکنان بهترین تجربه ممکن را در نینتندو سوییچ داشته باشند. ما از طرفدارانی که برای پخش این نسخه از سه‌گانه هیجان‌زده هستند عذرخواهی می‌کنیم. ممنون که صبر کردید.

این سه‌گانه توسط استودیوی ترن می آپ گیمز (Turn Me Up Games) برای کنسول نینتندو سوییچ ساخته می‌شود که قبلاً نسخه‌های سوییچ It Takes Two ،Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 و Borderlands Legendary Collection را بر عهده گرفته بود.


نظر شما در این باره چیست؟


source

توسط funkhabari