فیلم جدید ران هاوارد تحت عنوان Eden از بازیگران توانمندی همچون ونسا کربی، جود لاو و دانیل برول بهره خواهد برد.

پروسه تولید تازه‌ترین پروژه سینمایی کارگردان آثاری نظیر Rush (شتاب) و The Da Vinci Code (رمز داوینچی) یعنی ران هاوارد که پیشتر تحت عنوان Origin of Species شناخته می‌شد، حال با عنوان Eden (بهشت) از ماه آینده در کشور استرالیا آغاز خواهد شد. پروژه‌ای که از بازیگران مطرح و بزرگی نظیر ونسا کربی، جود لا، آنا د آرماس، دانیل برول و سیدنی سوئینی بهره برده و چنین تیم بازیگری سبب شده تا توجهات سینماگران و خبرگزاری‌ها نسبت به این پروژه جلب شود.

ونسا کربی، بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار، در سال‌های اخیر حسابی سر و صدا کرده و امسال نیز با پروژه‌های بزرگی نظیر Napoleon (ناپلئون) و Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت اول) ثابت کرده که آینده بسیار روشنی در پیش رو به عنوان یک ستاره سینما خواهد داشت.

براساس گزارشات منتشر شده، ساخته جدید ران هاوارد از اتفاقی واقعی الهام گرفته و وقوع یک حادثه را از ۲ دیدگاه کاملاً متفاوت به تصویر می‌کشد. حادثه‌ای که گروهی از بشریت را مجبور می‌کند تا خانه و زندگی خود را رها کرده و به مجمع‌الجزایر گالاپاگوس در آمریکای جنوبی سفر نمایند تا معنی و مغهوم “زندگی” را درک نمایند.

طی ۱۵ سال گذشته ران هاوارد سعی و تلاش نمود تا چنین داستانی را به شیوه‌ای خاص به تصویر بکشد و پیش از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا نیز شخصاً به مجمع‌الجزایر گالاپاگوس سفر کرد تا بتواند از نزدیک با مکان وقایع پیش آمده ارتباط بگیرد.

فیلم Eden که از بازیگران شناخته شده و قابل توجهی بهره می‌برد، فعلاً تاریخ اکرانی برای آن در نظر گرفته نشده است.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari