به تازگی مستند سریالی چهار قسمتی از ورزش مهیج فرمول یک ساخته شده که با روایت کیانو ریوز است.

این مستند سریالی تحت عنوان Brawn The Impossible Formula 1 Story است و چهار قسمت بیشتر ندارد و در آن، داستان قهرمانی فرمول یک باورنکردنی Brawn GP به تصویر کشیده می‌شود. راننده جنسون باتن، مدیر عامل راس براون، مدیر عامل نیک فرای،‌ هم تیمی باتن به نام روبنز باریچلو و رئیس تیم کریستین هورنر در این مستند به صحبت درباره این قهرمانی پرداختند و بیان کردند که چطور این تیم توانست غیرممکن را ممکن سازد.

نه تنها تیم براون یک تیم مستقل بود بلکه براون این تیم را به مبلغ ۱ یورو خریداری کرده بود و موفق شد تا نه تنها این تیم را سرپا نگه دارد بلکه آن را به پیروزی برساند. داستان از فرش به عرش رسیدن این تیم شاید افسانه‌ای به نظر برسد اما حالا در این مستند سریالی تازه با حضور کیانو ریوز،‌ آن‌ها داستان خودشان از انجام این کار دشوار را بازگو می‌کنند.

تریلر منتشر شده برای این مستند سریالی نیم نگاهی از صحنه‌های پشت این تیم را به نمایش در می‌آورد و همچنان شامل مصاحبه‌های صمیمی کیانو ریوز با افراد مختلف است. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

کیانو ریوز علاوه بر اینکه بازیگری برجسته و توانمند است، علاقه ویژه‌ای به موتور و فرمول یک دارد و همین علاقه نیز سبب شده تا او به عنوان مجری این مستند سریالی انتخاب شود. کیانو ریوز قبلا نیز در مسابقات فرمول یک به عنوان مصاحبه‌کننده و همچنین مهمان تیم‌ها حضور داشته است.

پخش این مستند سریالی از تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲) از سرویس آنلاین هولو و همچنین سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع خواهد شد.

منبع: collider

source

توسط funkhabari