گروه صنعتی ایران‌خودرو شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک ویژه آبان‌ماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط پیکاپ فوتون تونلند G7 به روش اقساطی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بهای این پیکاپ حدود یک میلیارد و 885 میلیون تومان اعلام شده. برای خرید این پیکاپ، مشتریان بایستی سه پیش‌پرداخت را در مراحل مختلف به شرکت ارائه دهند.


پیش‌پرداخت اول برای خرید پیکاپ فوتون تونلند اتوماتیک حدود 188 میلیون تومان است که در زمان ثبت‌نام از مشتری دریافت می‌شود. پس از آن یک چک به مبلغ تقریبی 377 میلیون تومان و به تاریخ دوم آذرماه 1402 از مشتریان دریافت می‌شود. متقاضیان شرکت در شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک می‌توانند یک پیش‌پرداخت دیگر را نیز برای کاهش مبلغ اقساط ارائه دهند. این پیش‌پرداخت در پایان آذرماه 1402 از مشتریان دریافت می‌شود و مبلغ آن 450 میلیون تومان است.


شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک در آبان ماه 1402:

شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک


موعد بازپرداخت مابقی قیمت خودرو بین یک الی سه سال تعیین شده است. البته در صورت ارائه پیش‌پرداخت 450 میلیون تومانی از سوی مشتری، او می‌تواند مدت اقساط را به 4 سال افزایش دهد. علاوه‌براین، درصورتی‌که این پیش‌پرداخت را ارائه دهید، خودرو یک ماه زودتر و در آذرماه 1402 به شما تحویل داده خواهد شد. در صورت عدم ارائه پیش‌پرداخت 450 میلیون تومانی، موعد تحویل خودرو دی‌ماه 1402 خواهد بود.


البته یک ماه صبر برای تحویل خودرو و عدم پرداخت 450 میلیون تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت مرحله سوم، جنبه مثبتی برای متقاضیان دارد. در این صورت مشتریان از سود مشارکت 5 درصدی و سود انصراف 2 درصدی بهره‌مند خواهند شد. جریمه تأخیر در تحویل خودرو نیز در صورت تحویل فوتون تونلند در آذرماه معادل 2.5 درصد ماهانه است. این جریمه درصورتی‌که خودرو را دی‌ماه 1402 تحویل بگیرید، حاصل جمع سود مشارکت + 1 درصد سالیانه خواهد بود.

source

توسط