به نظر می‌رسد که حضور ولورین در فیلم Deadpool 3 فراتر از جنبه تبلیغاتی بوده و در دنیای سینمایی مارول از اهمیتی ویژه برخوردار خواهد بود.

یکی از نقش آفرینی‌های ماندگار ژانر ابرقهرمانی به لطف هیو جکمن در قامت ولورین/لوگان در طی ۲ دهه گذشته رقم خورده است. نقش آفرینی که پس از خریداری فاکس توسط کمپانی دیزنی، استودیو مارول را مجاب کرد تا هیو جکمن را وارد فیلم Deadpool 3 (ددپول ۳) کرده تا تمامی توجهات را به سمت این پروژه معطوف نماید؛ مسئله‌ای که موفقیت‌آمیز نیز ظاهر شده است.

پیش از آن که کمپانی فاکس توسط دیزنی خریداری شود، در سال ۲۰۱۷ شاهد ساخته شدن فیلم Logan (لوگان) بودیم. اثری منحصر به فرد و متفاوت در ژانر ابرقهرمانی که روایتی تیره و تاریک را حول محور روزهای پایانی زندگی ولورین به تصویر کشید و به حدی مورد توجه واقع شد که حتی در فصل جوایز و جشنواره‌ای نظیر اسکار نیز خوش درخشید. فیلمی که خداحاظفی ماندگاری را با هیو جکمن رقم زد و خبر بازگشت وی برای ایفای کجدد نقش ولورین باعث ایجاد نگرانی طرفداران شده بود.

با این حال شاون لوی به عنوان کارگردان Deadpool 3 در مصاحبه اخیر خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و نگرانی طرفداران را برطرف کرده و اعلام نموده که به ساخته جیمز منگولد احترام گذاشته و اهمیت داستان آن را نادیده نخواهد گرفت.

همیشه گفته‌ام که برای اکران فیلم Deadpool 3 نمی‌توانم صبر نمایم تا طرفداران شاهد احترام ما به فیلم Logan باشند. تیم ما عشق بی حد و اندازه‌ای نسبت به این فیلم داشته و وقایع آن کاملاً کنون و مهم خواهد بود. به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده Deadpool 3 می‌خواهم تا همه دنیا بدانند که فیلم Logan از اهمیت ویژه‌ای در نزد ما برخوردار بوده و تمامی المان‌های داستانی و پایان‌بندی آن را ارزشمند می‌دانیم.

این که چگونه شاون لوی و تیم او در عین بازگرداندن ولورین هیو جکمن در فیلم جدید ددپول، همچنان به خط داستانی Logan پایبند مانده و آن را کنون در نظر خواهند گرفت، مسئله مهمی می‌باشد که فعلاً در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و سازندگان از بروز اطلاعات حول محور آن خودداری کرده‌اند.

در هر حال باید تا تاریخ ۳ مه ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) منتظر ماند و دید که فیلم Deadpool 3 چه آینده‌ای را برای شخصیت ولورین تدارک دیده است.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari