اکتیویژن (Activision) اعلام کرده که قصد دارد مجموعه‌ای از نقشه‌های چندنفره Modern Warfare 2 سال گذشته را در Modern Warfare 3 امسال به کار گیرد. با گیمفا همراه باشید.

بازی Modern Warfare 3 که هفته آینده منتشر می‌شود، دارای نسخه‌های به‌روز شده‌ای از ۱۶ نقشه بازی Modern Warfare 2 سال ۲۰۰۹ خواهد بود. در ماه آگوست تایید شد که Modern Warfare 3 در طول فصل‌های خود بیش از ۱۲ نقشه کاملاً جدید ۶v6 را معرفی خواهد کرد. سه مورد اول با عرضه فصل اول در ماه دسامبر از راه خواهند رسید.

علاوه بر این موارد، اکتیویژن حالا اعلام کرده که قصد دارد مجموعه‌ای از نقشه‌های آپدیت شده را از Modern Warfare 2 سال ۲۰۲۲ نیز قرض بگیرد. گفته می‌شود که این مپ‌ها به تدریج و به وسیله فصل‌های بازی در دسترس طرفداران قرار خواهند گرفت.

چهار مورد اول که شامل Farm 18 ،Mercado و Shoot House می‌شوند، «در مدت کوتاهی پس از انتشار Modern Warfare 3» به بازی اضافه خواهند شد. این نقشه‌ها از نظر گرافیکی شبیه به ظاهرشان در Modern Warfare 2 هستند و از حالت‌های جدید Modern Warfare 3 مانند Cutthroat پشتیبانی نمی‌کنند.

عنوان Modern Warfare 3 که قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) منتشر شود، دنباله مستقیم Modern Warfare 2 سال گذشته است. توسعه بازی توسط استودیوی Sledgehammer با همکاری Infinity Ward هدایت می‌شود، در حالی که Treyarch مسئول توسعه حالت Zombies آن است.

مشتریانی که به صورت دیجیتالی Modern Warfare 3 را پیش‌سفارش یا پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند کمپین بازی را از تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۱ آبان ۱۴۰۲) شروع کنند. در مصاحبه‌ای که ماه گذشته منتشر شد، راب کوستیچ (Rob Kostich)، رئیس اکتیویژن، گفت که این شرکت بازی‌های Call of Duty را تا سال ۲۰۲۷ برنامه‌ریزی کرده است و ۳۰۰۰ توسعه‌دهنده نیز در حال حاضر روی این فرنچایز کار می‌کنند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari