پیش از این اعلام شده بود که بازی EA Sports FC 24 توسط بیش از ۱۱.۳ میلیون پلیر در چند هفته اول انتشار این عنوان تجربه شده است.

فرنچایز سالانه فوتبال الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اگرچه با نسخه‌‌ی جدید نام خود را از FIFA به EA Sports FC تغییر داده است، اما با این حال همچنان به انتشار اعداد بزرگ در مورد مشارکت بازیکنان ادامه می‌دهد.

شرکت الکترونیک آرتز در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود فاش کرد که بازی EA Sports FC 24 در طی چهار هفته پس از انتشار، بیش از ۱۴.۵ میلیون حساب فعال در تمامی پلتفرم‌ها داشته است. همراه با فروش پایدار FIFA 23 قبل از انتشار نسخه‌ی جدید، این مجموعه از انتظارات EA برای دوره سه ماهه دوم سال مالی جاری (از جولای تا سپتامبر) بهتر عمل کرد. در مجموع رزرو خالص الکترونیک آرتز برای این دوره ۱.۸۲ میلیارد دلار است که نسبت به سه ماهه دوم سال مالی گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

الکترونیک آرتز مدت کوتاهی پس از انتشار EA Sports FC 24 اعلام کرد که تنها ۶.۸ میلیون واحد از نسخه‌ی Ultimate این بازی به فروش رفته است. این نسخه به بازیکنان یک هفته قبل از انتشار جهانی بازی دسترسی زودهنگام می‌دهد. همچنین شرکت مذکور بعداً تأیید کرد که این بازی طی چند هفته پس از انتشار توسط بیش از ۱۱.۳ میلیون بازیکن تجربه شده است.

بازی EA Sports FC 24 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.

source

توسط funkhabari