تریلر تازه‌ای از بازی مورد انتظار Tekken 8 منتشر شده که به معرفی مبارز جدیدی تحت عنوان ویکتور شووالیر (Victor Chevalier) می‌پردازد. با گیمفا همراه باشید.

باندای نامکو (Bandai Namco) برای ۲ نوامبر (امروز – ۱۱ آبان) وعده معرفی یک شخصیت جدید از بازی Tekken 8 را داده بود و با معرفی یک مبارز جدید به نام ویکتور شووالیر این کار را انجام داد. او که از فرانسه آمده و توسط وینسنت کاسل (Vincent Cassel) ایفای نقش می‌شود، خشونت بی‌حد و حصری را به نمایش خواهد گذاشت. تریلر زیر را ببینید.

ویکتور از انواع سلاح‌ها – از تفنگ دستی و چاقو گرفته تا شمشیرهای آینده‌نگر – استفاده می‌کند. او همچنین می‌تواند تله‌پورت کند، که به معنای حملات ناگهانی از بالا و هجوم به دشمنان در طول کمبوها است. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد ویکتور با ریون (Raven) ارتباط دارد و از نظر سرعت بیش از حد قادر به تطابق با او است. همچنین باید به صحنه جدید و زیبای برج ایفل در پس‌زمینه اشاره کرد.

عنوان Tekken 8 در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴ (۴ بهمن ۱۴۰۲) برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه می‌شود. سازنده اخیراً تأیید کرده است که کاراکترهای Zafina ،Lee Chaolan ،Devil Jin و Alisa در زمان عرضه قابل بازی خواهند بود و در عین حال یک شخصیت را در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۱ آبان ۱۴۰۲) معرفی می‌کند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari