آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive)، استودیوی سازنده عناوین Hitman، در حال حاضر مشغول کار بر روی یک بازی جدید از کاراکتر جیمز باند (James Bond) است. بازی مذکور Project 007 نام دارد. با گیمفا همراه باشید.

اخیراً، مجله Edge توانسته با هاکان آبران (Hakan Abran)، مدیر عامل استودیو، درباره بازی آینده صحبت کند و اطلاعات بیشتری در مورد آنچه استودیو امیدوار است انجام دهد، کسب کرده است. گفته می‌شود که این بازی به دنبال خلق «تجربه‌ای داستانی‌تر و آزادتر» نسبت به چیزی است که در Hitman شاهد آن بودیم.

این بازی تحت عنوان «فانتزی جاسوسی نهایی» معرفی شده است. توصیف مذکور نشان می‌دهد که احتمالاً از دستگاه‌ها و گجت‌های مختلفی در بازی استفاده می‌شود و از هدف‌های مأخوذ شده در عناوین مأمور ۴۷ (بازی‌های Hitman) فاصله می‌گیریم.

این بازی یک اکشن سوم شخص با حضور جیمز باند اصلی خواهد بود که بر اساس هیچ یک از فیلم‌ها یا بازیگران فرنچایز ساخته نشده است. با این حال، احتمالاً به فیلم‌های دنیل کریگ (Daniel Craig) نزدیک‌تر خواهد بود تا راجر مور (Roger Moore).

انتظار می‌رود که Project 007 تا سال ۲۰۲۵ منتشر نشود، یعنی هنوز زمان زیادی برای تغییر همه‌چیز وجود دارد. با این حال، دیدن جزئیات جدید در مورد اهدافی که آی‌او اینتراکتیو در سر دارد، بسیار جذاب است.


نظر شما درباره برخی از جزئیات جدید بازی آینده جیمز باند، یعنی Project 007 چیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

source

توسط funkhabari